Mikołajki w kinie Kryterium

Mikołajki w kinie Kryterium

06.12.2022

mikoajki-kino_miniatura.png

Bilety:
1 zł - dzieci z Koszalina
10 zł - pozostali


 

witeczna_niespodzianka.jpg6 grudnia, godz. 9:00
 „Świąteczna niespodzianka” 

Reż.: Andrea Eckerbom; Obsada: Marte Klerck-Nilssen, Nader Khademi, Mariann Hole; gat.: Familijny / Świąteczny; Norwegia 2022.

Nie wszystkie misie zapadają w zimowy sen. A w tym, jednym naprawdę można się zakochać, szczególnie że, potrafi mówić ludzkim głosem. I to nie tylko w Wigilię. Marianna zauważa misia na loterii fantowej podczas jarmarku świątecznego. Od początku czuje z nim niesamowitą więź. Ale niestety dla niej, nasz miś ma inne plany gdyż pragnie aby wygrał go ktoś bogaty. Taki ktoś kto nauczy go wszystkiego o świecie ludzi. Teraz Marianna ma czas tylko do Świąt aby przekonać misia o tym co tak naprawdę jest w życiu ważne.

 

 

 

 

 

 

 


 

witeczny_cud.jpg6 grudnia, godz. 11:00
 „Świąteczny cud” 
Reż.: Hannes Holm; Obsada: Jonas Karlsson, Carla Sehn, Jennie Silfverhjelm; gat.: Dramat / Komedia; Szwecja 2022; 104 min.

W niewielkim szwedzkim mieście trwa Boże Narodzenie. Dużo śniegu, piękne światełka i pięknie ozdobione drzewka tworzą magiczną atmosferę. Nastoletni Karl pomaga ojcu, który jest właścicielem dużego domu towarowego. To tam spotyka Verę, biedną dziewczynę w jego wieku, która razem z młodszą siostrą mieszka w sierocińcu. Uświadamia sobie, że niektórzy ludzie mają znacznie mniej szczęścia niż jego rodzina. Zainspirowany Robin Hoodem postanawia ukraść co nieco bogatszym i przekazać to biednym. Zgłasza się do pracy na poczcie, gdzie odkłada paczki świąteczne. W Wigilię przebiera się za Świętego Mikołaja i wyrusza rozdać bożonarodzeniowe prezenty ubogim.

 

 

 

 

 

 

< powrót

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font