Mateusz Socha

24 maja 2023
Amfiteatr

kup-bilet.png

Zapraszamy na premierowe pokazy najnowszego programu stand-up Mateusza Sochy pt. „Panie Mateuszu”!

Mateusz Socha – dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji.

Zapraszamy na premierowe koncerty najnowszego programu stand-up Mateusza Sochy pt. "Panie Mateuszu"!

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/89393/koszalin/mateusz.socha/