Wystawa Wydziału Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej „MISTRZ i UCZEŃ”

1. Galeria Amfiteatr
  2. Wstęp wolny!
  3. Czwartek, 11.04.2024

Termin wystawy:  11- 30.04.2024 r.
Wernisaż: 11 kwietnia, godz. 18:00 Galeria Amfiteatr.

Trzecia odsłona wystawy zbiorowej wykładowców, absolwentów i studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej „MISTRZ i UCZEŃ” pod hasłem wywoławczym KONTRASTY.

Zostaną zaprezentowane niezależne działania projektowe zestawione w duetach mistrz-absolwent, mistrz–uczeń lub grupa uczniów, bądź absolwent jako nauczyciel.

Pojawią się projekty między innymi z zakresu architektury, architektury wnętrz, wzornictwa, mebla, ubioru, ceramiki, szkła,komunikacji wizualnej, grafiki projektowej i multimediów.

Katarzyna Radecka / Justyna Kolka II Alina Adamczak / Weronika Bortnik II Monika Zawierowska-Łozińska / Maciej Mazurkiewicz II Przemysław J. Majchrzak / Magdalena Baranowska II Alina Ostach-Robakowska / Sara Olszewska II Justyna Matysiak / Wiktor Procki, Wiktoria Lambarska, Natalia Peta, Łucja Lelo, Aleksandra Troczyńska, Agata Wirkus, Karolina Kosmala, Sandra Szwed, Yana Oryshkina, Filip Rydzkowski, Zuzanna Lubańska, Weronika Skrzycka, Weronika Kunz, Agata Soroka, Ivan Pinkevich, Julia Łoboda II Paulina Kminikowska II Aleksandra Gołdyn II Monika Madej / Oliwia Gałwa II Tomasz Kopcewicz / Diego Dominik Brzycki II Jolanta Kwarciak / Karolina Misiak, Dominika Banasiak, Magdalena Bojarowicz, Anzhela Ilnytska, Marta Mallek, Katarzyna Mazur, Dominika Tomczyk, Viktoriia Vvedenska, Oliwia Wojtanowska, Paulina Wróblewska, Aleksandra Kopcińska, Joanna Kopcińska, Dominika Jasek II Piotr Stramski / Natalia Stenka, Weronika Adamiec II Eva Stramska Srnikova / Sara Szwichtenberg, Bartosz Warzecha II Igor Wiktorowicz / Zuzanna Lubańska II Mateusz Rybarczyk / Adrianna Ćwik, Sofiia Golub, Sara Szwichtenberg.

Kuratorki wystawy: Izabela Madajczyk, Monika Madej II oprawa graficzna Monika Zawierowska-Łozińska