Polska Noc Kabaretowa 2024

1. Amfiteatr
  2. Bilety od 119 zł
  3. Sobota, 22.06.2024
kup bilet Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie!
Przybywamy do Was z najbardziej wysportowaną kabaretową ekipą wszech czasów. Po miesiącach treningów, wycieńczających obozów szkoleniowych i niekończących się przygotowań przedstawiamy program pobijający wszystkie rekordy świata. Będziecie śmiać się najgłośniej, wzdychać z zachwytu niezliczoną liczbę razy, bawić się do utraty tchu. Mamy zamiar pokazać Wam kabaretowy program na miarę igrzysk olimpijskich. Łucznicza celność żartów. Sprinterska szybkość reakcji. Gimnastyczna elastyczność interakcji z publicznością. Szachowa mądrość puent. Wielobojowy dobór tematów. Jednym słowem mamy wszystko, aby zdobyć olimpijski szczyt.

Przed Wami: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Szymon Łątkowski i w roli prowadzących - Kabaret Nowaki.

Sztafeta najlepszych kabaretowych zawodników w największym maratonie śmiechu. A co najlepsze - uczestnicząc w Polskiej Nocy Kabaretowej będziesz śmiać się tak bardzo, że sam wyjdziesz z niej jak po niezłym treningu!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
  • Wydarzenie trwa około 3,5h (w tym 15min przerwa)
  • Prosimy o sprawdzenie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
  • Bramki otwierane są punktualnie na godzinę przed startem imprezy.
  • Na wydarzenie można zabrać wyłącznie seryjnie zakręconą (0,5l) wodę w plastikowej butelce. Podczas wydarzenia udostępniane są punkty gastronomiczne.