Dyskusyjny Klub Filmowy „Non popcorn”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Non popcorn”

21.01.2020

dkf_non_pop_logo.jpg

Godz. 18:00
Bilety:
12 zł - jednorazowy
9,5 zł - bilet w karnecie ulgowym*
11 zł - bilet w karnecie normalnym*

 
* Całkowita cena karnetu uzależniona jest od ilości seansów w danym miesiącu (karnety zakupić można tylko w kasach CK 105, bilety jednorazowe również za pośrednictwem strony www.ck105.koszalin.pl/kupbilet

 

DKF_3.03_jojo_rabbit.png 3.03- „Jojo Rabbit” 
Reż.: Taika Waititi; Obsada: Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johansson; gat.: Dramat/Komedia; Czechy/Niemcy/Nowa Zelandia/USA 2019; 108 min.

Gdy niemiecki chłopiec (Roman Griffin Davis jako Jojo) znajduje młodą Żydówkę (Thomasin McKenzie), którą ukrywa na strychu samotnie wychowująca go matka (Scarlett Johansson), jego świat staje na głowie. Mając u boku jedynie idiotycznego wymyślonego przyjaciela, którym jest nikt inny jak sam Adolf Hitler (Taika Waititi), Jojo musi teraz stawić czoła swemu ślepemu nacjonalizmowi.

kup_bilet.jpg 

DKF_10.03_1917.png10.03 - „1917” 
Reż.: Sam Mendes; Obsada: George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong; gat.: Dramat/Wojenny; USA/Wielka Brytania 2019; 119 min.

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

kup_bilet.jpg 

DKF_17.03_klamstewko.png17.03- „Kłamstewko” 
Reż.: Lulu Wang; Obsada: Shuzhen Zhou, Awkwafina, X Mayo; gat.: Dramat/Komedia; Chiny/USA 2019; 98 min.

Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie, nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

kup_bilet.jpg

 

DKF_31.03_proxima.png31.03- „Proxima” 
Reż.:  Alice Winocour; Obsada: Eva Green, Zélie Boulant, Matt Dillon; gat.: Dramat/Akcja; Francja 2019; 107 min.

Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia, pod kontrolą maszyn i specjalistów, poddana ekstremalnym warunkom jakie panują na statku kosmicznym, ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli. Kiedy zostaje wybrana na członka załogi misji „Proxima", jej dotychczasowe życie zaczyna się komplikować. Jako astronautka jest gotowa, by spełnić swoje marzenia i polecieć w kosmos, jako mama boi się rozłąki z córką. Każda decyzja jest dobra i zła jednocześnie. Wyprawa w kosmos czasami okazuje się mniejszym wyzwaniem niż zwykłe życie na Ziemi.

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk