Repertuar (19-25.02.2021 r.)

ul. Zwycięstwa 105
75-001 Koszalin

Numery telefonów:
Kasa: 94 347-57-41/42 (czynna: według godzin seansów ujętych w repertuarze kina - 30 minut przed pierwszym seansem)

Recepcja: odbiór oraz zakup biletów możliwy w godzinach pracy CK105
Biuro: 94 347-57-37/03

Rezerwacje telefoniczne (pon.-pt.) w godz. 8:30-15:30: 94 347 57 03/00
Rezerwacje telefoniczne (pon.-niedz.) w godz. 16:00-20:00: 94 347 57 41/00

Cennik (kliknij aby powiększyć):

19 lutego (piątek)

20 lutego (sobota)
12:00 Kino Małego Widza: Trolle 2
14:00 Tarapaty 2
19:00 Na rauszu

21 lutego (niedziela)
13:00 Filonek Bezogonek
15:00 Tarapaty 2
17:00 Palm Springs
19:00 Helmut Newton. Piękno i bestia

22 lutego (poniedziałek)

23 lutego (wtorek)
18:00 Dyskusyjny Klub Filmowy: Tylko zwierzęta nie błądzą
20:15 Helmut Newton. Piękno i bestia

24 lutego (środa)
17:00 Palm Springs
19:00 Helmut Newton. Piękno i bestia

25 lutego (czwartek)
19:15 Palm Springs

„Helmut Newton. Piękno i bestia”
Reż.: Gero von Boehm; Obsada: Charlotte Rampling, Isabella Rossellini, race Jones; gat.:Dokumentalny; USA 2020; 93 min.
Geniusz fotografii? Wizjoner z piekła rodem? Zwykły skandalista? Kim był Helmut Newton, autor kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów? Sposób, w jaki portretował kobiety, nadal prowokuje do pytania: czy były one podmiotami, czy przedmiotami? Zaskakujący obraz Helmuta Newtona ujawniają fotografowane przez niego top modelki, gwiazdy i aktorki.

„Palm Springs”
Reż. Max Barbakow; Obsada: Andy Samberg, Cristin Milioti, J. K. Simmons, Peter Gallagher; Komedia, USA 2020, 90 min.
Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność.

„Na rauszu”
Reż.: Thomas Vinterberg; Obsada: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang; gat.: Dramat / Komedia; Dania 2020; 115 min.
„Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy…

Kino Małego Widza: „Trolle 2”
Reż.: Walt Dohrn; Gat.: Animowany/Przygodowy; USA 2020; 94min.
Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Branch oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe, niebezpieczne lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

„Tarapaty 2”
Reż.: Marta Karwowska; Obsada: Pola Król, Jakub Janota-Bzowski, Mia Goti; Gat.: Familijny/Przygodowy; Polska 2020; 87 min.
Julka i Olek przybywają do Poznania, by zdążyć na wernisaż wystawy poświęconej twórczości Claude’a Moneta. Niestety, w momencie uroczystego odsłonięcia najważniejszego obrazu - "Plaży w Pourville", dochodzi do nieoczekiwanego wybuchu! Okazuje się, że oryginał dzieła zniknął, a zamiast niego została umieszczona kopia z bombą. Kto stoi za tym misternie przygotowanym włamaniem?

„Filonek Bezogonek”
Reż.: Christian Ryltenius; Gat.: Animacja/Familijny; Szwecja 2020; 67 min.
Życie bez ogonka pełne jest wyzwań. Zwłaszcza w zupełnie obcym miejscu! Czy zagubiony Filonek odnajdzie się wśród obcych w wielkim mieście? Bycie innym to na szczęście nie tylko trudności! Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek - Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie.

Dyskusyjny Klub Filmowy Non Popcorn: „Tylko zwierzęta nie błądzą”
Reż.: Dominik Moll; Obsada: Denis Ménochet, Laure Calamy, Damien Bonnard; Gat.: Kryminał/Thriller; Francja/Niemcy 2019; 117 min.
Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko we Francji. Każda z postaci ma coś na sumieniu i nie chce dzielić się wszystkimi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli.