Kino Małego Widza

Kino Małego Widza

09.11.2019

kmw_logo.jpg

Godz. 12:00
Bilety: 12 zł


 

kmw_1611_angry_birds_2.jpg16 listopada, godz. 12:00 - „Angry Birds Film 2” (Po seansie zajęcia plastyczne)
Bilety: 12 zł

Reż.: Thurop Van Orman; gat.: Animacja/Komedia; Finlandia/USA 2019; 96 min.

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

kmw_2311_moj_przyjaciel_uffik.jpg23 listopada, godz. 12:00 - „Mój przyjaciel Ufik” (Po seansie zajęcia Zumba Kids)
Bilety: 12 zł

Reż.: Eric Tosti; gat.: Animacja/Familijny/Przygodowy; Francja 2019; 90 min.

Mały Willy przez przypadek trafia na niezwykłą planetę. Wszystko jest tu nie z tej ziemi, ale jego największym odkryciem jest Ufik - niesforny, uroczy psotnik o ośmiu łapkach i wielkim sercu. Aby odnaleźć drogę do domu, wspólnie wyruszą w fantastyczną podróż, podczas której przeżyją mnóstwo przygód i staną się najlepszymi przyjaciółmi!

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

kmw_3011_rodzina_adamsow.jpg30 listopada, godz. 12:00 - „Rodzina Adamsów” (Zestaw Małego Widza: popcorn i pepsi 7 zł)
Bilety: 12 zł

Reż.: Conrad Vernon, Greg Tiernan; gat.: Animacja/Familijny; Kanada/USA/Wielka Brytania 2019; 87 min.

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

kmw_kraina_lodu_2_712.jpg7 grudnia, godz. 12:00 - „Kraina lodu II” (Po seansie spotkanie z Mikołajem i Śnieżynką) 
Reż.: Jennifer Lee/Chris Buck; gat.: Animacja/Przygodowy; USA 2019; 103 min.

Druga część niezwykle popularnej animowanej baśni Disneya. Elsa i Anna powracają do kin, a wraz z nimi przesympatyczny bałwanek Olaf.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

kmw_salma_1412.jpg14 grudnia, godz. 12:00 - „Salma w krainie dusz” (Po seansie zajęcia plastyczne)
Reż.: Carlos Gutiérrez Medrano; gat.: Animacja/Familijny/Fantasy; Meksyk 2019; 95 min.

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę. Wkrótce ona i jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia.

kup_bilet.jpg

 

 

 

  

 

  

 


 

kmw_baranek_2912.jpg21 grudnia, godz. 12:00 - „Baranek Shaun Film. Farmageddon” (Popcorn za 3 zł)
Reż.: Will Becher/Richard Phelan; gat.: Animacja/Komedia/Przygodowy; Francja/USA/Wielka Brytania 2019; 86 min.

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

kmw_czarownica2_2812.jpg28 grudnia, godz. 12:00 - „Czarownica 2” (Zestaw Małego Widza: popcorn i pepsi 7 zł)
Reż.: Joachim Rønning; Obsada: Angelina Jolie, Elle Fanning, Harris Dickinson; gat.: Familijny/Fantasy; USA 2019; 118 min.

Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach "Czarownicy" Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk