Kino Małego Widza

Kino Małego Widza

24.02.2018

kmw_logo.jpg

Spotkamy się zawsze w soboty o godzinie 12:00
Bilety dla wszystkich: 10 zł


KMW_24.02_fernando.jpg24 lutego - „Fernando”
Po seansie zajęcia Zumba Fitness dla dzieci.

Reż.: Carlos Saldanha; gat.: Animacja/Familijny/Komedia; USA 2017; 95 min.

Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KMW_3.03_coco.jpg3 marca - „Coco”
Zestaw małego widza (popcorn i cola 2,5 zł).

Reż.: Lee Unkrich; gat.: Animacja/Familijny/Przygodowy; USA 2017; 109 min.

Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KMW_10.03_pszczolka_maja_miodowe_igrzyska.jpg10 marca - „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska”
Po seansie zajęcia Zumba Fitness.

Reż.: Noel Cleary, Sergio Delfino; gat.: Animacja/Familijny/Komedia; Australia/Niemcy 2018; 83 min.

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę... Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 


2.jpg17 marca
Godz. 10:45, bilety: 5 zł

Blok bajek krótkometrażowych:
„Pan Hublot”, „Hej Jelonku”, „Pan Patyk”, „Ośmiornica”, „Uciekające ciastko”

kup_bilet.jpg 


Godz. 12:00, bilety: 5 zł
„Smocze serce”, seans z lektorem na  żywo

Nisse ma 11 lat i niedawno zmarła jego mama. Przed śmiercią podarowała mu jaszczurkę o imieniu Harry. Okazuje się, że Harry potrafi mówić i tak naprawdę jest małym, ziejącym ogniem smokiem. Pomaga Nissemu radzić sobie ze szkołą i nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, które przypominają chłopcu o mamie. Tata Nissego stara się, jak może, ale on też nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji. Wspólnie będą musieli na nowo zbudować swoje życie.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 


KMW_24.03_jaskiniowiec.jpg24 marca - „Jaskiniowiec”
Po seansie zajęcia plastyczne.

Reż.: Mark Burton, John O'Farrell; gat.: Animacja/Komedia/Przygodowy; Francja/Wielka Brytania 2018; 89 min.

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


KMW_31.03_tedi_i_mapa_skarbow.jpg31 marca - „Tedi i mapa skarbów”
Do każdego biletu popcorn za 1 zł.

Reż.: Enrique Gato; gat.: Animacja/Komedia/Przygodowy; Hiszpania 2017; 86 min.

Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk