Kino Małego Widza

Kino Małego Widza

23.02.2019

kmw_logo.jpg

Godz. 12:00
Bilety: 10 zł


KMW_23.02_stateczek_eliasz.jpg23 lutego - „Stateczek Eliasz” (popcorn 2 zł)
Reż.: Simen Alsvik, Will Ashurst; gat.: Animacja; Norwegia 2017; 73 min.

Podczas wielkiego sztormu Eliasz odbiera sygnał wezwania na pomoc. Udaje mu się uratować zagrożony statek i w nagrodę zostaje zaproszony do pracy w Wielkim Porcie. Ale praca w nowym miejscu nie jest wcale taka prosta. Jednak Eliasz daje sobie radę. Pewnego wieczoru udaje mu się podsłuchać rozmowę przestępców, którzy nielegalnie wydobywają radioaktywny metal, który emituje fale elektromagnetyczne wpływające na pogodę. Eliasz musi zwrócić się o pomoc do swych starych przyjaciół aby zdemaskować przestępców.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


KMW_2.03_spider-man_uniwersum.jpg2 marca - „Spider-Man Uniwersum” (zestaw małego widza: mały popcorn i pepsi 5 zł)
Reż.: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman; gat.: Animacja/Familijny/Akcja; USA 2018; 117 min.

Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KMW_9.03_lego_przygoda_2.jpg9 marca - „LEGO® PRZYGODA 2” (po seansie zajęcia plastyczne)
Reż.: Mike Mitchell; gat.: Animacja; Australia/Dania/USA 2019; 106 min.

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO®niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


KMW_16.03_Jestem_William_.jpgZapowiedź Filmoniady: Pokaz laureata 36. Ale Kino!
Bilety 5 zł
16 marca - „Jestem William” (zestaw małego widza: mały popcorn i pepsi 5 zł)

Reż.: Jonas Elmer; obsada:Alexander Magnússon, Rasmus Bjerg; Familijny: Dania 2017; 86 min.

William to zwyczajny, ułożony chłopiec, który uważa, że ma w życiu pecha. Mama przebywa w szpitalu i nie może się nim opiekować, więc William trafia do innego miasteczka, pod skrzydła wuja Nilsa. W nowym miejscu zaczepia go trójka łobuzów, a wujek wpada w poważne tarapaty: ma olbrzymi dług u groźnego gangstera i musi go natychmiast spłacić. Sytuacja bez wyjścia? Nie! Los daje chłopcu wskazówki, trzeba je tylko zauważyć, a szczęście złapać za nogi. Niezwykła przygoda w małym miasteczku, z odrobiną gangsterskiego dreszczyku i małym-wielkim bohaterem, który odkrywa swoją siłę.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 


KMW_30.03_robaczki_z_zaginionej_dungli.jpg30 marca - „Robaczki z Zaginionej Dżungli” (popcorn 2 zł)
Reż.: Hélène Giraud, Thomas Szabo; gat.: Animacja/Komedia/Przygodowy; Chiny/Francja 2019; 92 min.

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk