Kino Małego Widza

Kino Małego Widza

07.10.2017

kmw_logo.jpg

Spotkamy się zawsze w soboty o godzinie 12:00
Bilety dla wszystkich: 10 zł


gang_wiewiora_2.jpg14 października - „Gang Wiewióra 2”
Do każdego biletu popcorn za 1 zł.

Reż.: Cal Brunker; gat.: Animacja/Komedia/Przygodowy; Kanada/USA/Korea Południowa 2017; 86 min.

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


my_little_pony.jpg21 października - „My little Pony”
Po seansie zajęcia taneczne.

Reż.: Jayson Thiessen; gat.: Animacja/Komedia/Przygodowy; Kanada/USA 2017; 99 min.

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


super_spark.jpg28 października - „Super Spark: gwiezdna misja”
Zestaw małego widza (mała pepsi i popcorn 2,5 zł).

Reż.: Aaron Woodley; gat.:  Animacja/Przygodowy; Kanada/Korea Południowa 2017; 90 min.

Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii - Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Wyruszają razem, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


Lego.jpg4 listopada - „Lego® Ninjago. Film”
Zestaw małego widza (mała pepsi i popcorn 2,5 zł).

Reż.: Charlie Bean, Paul Fisher; gat.: Animacja/Komedia/Akcja; Dania/USA 2017, 100 min.

W pełnometrażowym filmie "Ninjago" do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Potworna_rodzinka.jpg11 listopada - „Potworna rodzinka”
Do każdego biletu popcorn za 1 zł.

Reż.: Holger Tappe; Gat.: Animacja; Niemcy 2017; 96 min.

Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


o_czym_szumi_las.jpg18 listopada - „O czym szumi las”
Po seansie zajęcia plastyczne.

Reż.: Rasmus A. Sivertsen; Gat.: Animacja/Familijny/Musical; Norwegia 2016; 75 min.

Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania przekonania wszystkich drapieżników do nowej idei.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 


miedzy_nami_wampirami.jpg25 listopada - „Między nami wampirami”
Po seansie zajęcia taneczne.

Reż.: Richard Claus, Karsten Kiilerich; Gat.: Animacja/Fantasy/Komedia; Dania/Holandia/Niemcy/Wielka Brytania 2017.

Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak on sam, ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, a nad picie krwi przekłada smak soku z buraczków! Odtąd Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżyją razem wiele zdumiewających przygód, odkryją sekret latających krów oraz pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.png kosz.jpgmif2017.jpg  jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png mec.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk