Bezpieczne wakacje w kinie Kryterium

Bezpieczne wakacje w kinie Kryterium

03.07.2017

dzieci_mae.jpg

Pn-czw. godz. 10:30
bilety: 1 zł - dzieci z terenu Koszalina, 7 zł - pozostali
Rezerwacje telefoniczne: 94 347 57 03 (8:00-16:00 - pn-pt) 94 347 57 41 (16:00-20:00)


4._byl_sobie_pies_24-27.07.jpg24-27 lipca  „Był sobie pies”
Reż.: Lasse Hallström; obsada: Dennis Quaid, Peggy Lipton, K.J. Apa; gat.: Familijny/Komedia; USA 2017; 100 min.
Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

 

 

 

 

 

 

 


5._Ozzy_31.07-3.08.jpg31 lipca - 3 sierpnia – „Ozzy”
Reż.: Alberto Rodriguez; gat.: Animacja/ Familijny/ Przygodowy; Hiszpania/Kanada 2016; 91min.
Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zacznie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych - Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


6._kosmiczna_jazda_7-10.08_.jpg7-10 sierpnia – „Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem”
Reż.: Inna Evlannikova/Aleksander Khramtsov/Vadim Sotskov; gat.: Animacja/Familijny/ Przygodowy; Rosja/USA 2014; 90 min.
Kosmiczna jazda dopiero przed wami! Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant jako nierozłączne – Biała i Strzała, sprawią, że odlecicie ze śmiechu. Tym razem czeka je misja niemożliwa, odnalezienia znikających z Ziemi przeróżnych przedmiotów. Po co kosmitom Statua Wolności, samochody, wesołe miasteczko i budka telefoniczna? I dlaczego banda sierściuchów, którymi dowodzi wielki kocur, chce się pozbyć Lucka - syna Białej, wysyłając go dosłownie na Księżyc? Tylu przygód, w jednym filmie już dawno nie było! Małpa za sterami amerykańskiej misji kosmicznej, która myśli tylko o tym, żeby zrobić dobre selfie, gwarantuje świetną zabawę. Sprytny szczur Lenny szybko zwietrzy okazję na międzynarodową karierę, a dzielne psy przekonają się, że ufoludki też mają uczucia i bardzo tęsknią za swoim domem. Jak skończy się największa kosmiczna misja w dziejach Świata?

 

 

 

 

 

 


7._dzielna_syrenka_i_piraci_z_kraboidow_14-17.08.jpg14-17 sierpnia  „Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów” (UWAGA! dnia 15 sierpnia brak seansu!)
Reż.: Qiu Haoqiang; gat.: Animacja/Dla dzieci; Chiny 2015; 90 min.
Mała, dzielna syrenka, tym razem sprzeciwi się władcy mórz - Neptunowi i opuści magiczną głębię oceanu. Będzie dowodzić delfinami, uciekać przed piratami z Kraboidów i uratuje życie małej Tosi. Od tego dnia zacznie się ich niezwykła przyjaźń, bo obie bohaterki będą musiały wspólnie pokonać wiele przeciwności losu. Mała syrenka o wielkim sercu udowodni, że to właśnie bycie wrażliwym na świat i ludzi wokół stanowi o prawdziwej sile, a Tosia dzięki niej przekona się, że każdy może codziennie zmieniać świat na lepszy. To, czego nikt się nie spodziewa, to zakończenie każdej z przygód.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8._dudi_cala_naprzod_21-24.04.jpg21-24 sierpnia  „Dudi: Cała naprzód”
Reż.: Julio Soto Gurpide; gat.: Animacja; Hiszpania 2016; 92 min.
Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka Macunia i jej przyjaciółki: Ewka - zwariowana ryba żabnica oraz Ala – neurotyczna krewetka, w podwodnej katastrofie tracą dom. Niestety w ich okolicy gęstość zarybienia jest tak wysoka, że podwodne budownictwo nie nadąża za popytem. Próżno tu szukać wolnego lokum na rozsądnym poziomie. W tej sytuacji przyjaciółki decydują się wyruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowego domu. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotkają mnóstwo niezwykłych istot, zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę.

< powrót

bip.png kosz.jpg mif2017.jpg logo_nowe_na_str.jpg eska.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk