Smolik // KEV FOX - koncert z cyklu 105% mocy

Smolik // KEV FOX - koncert z cyklu 105% mocy

11.11.2017

Smolik-Kev_Fox_Poaczone_finalne_rgb_small.jpg

11.11.2017 r.
godz. 21:00
Club105

Bilety w cenie 49 i 59 złotych do nabycia w CK105 i na www.ck105.koszalin.pl
kup_bilet.jpgSmolik i KEV FOX - dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.


Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. Album SMOLIK // KEV FOX, obecnie już platynowy, to jedna z najlepiej ocenianych płyt roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA 2016 w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).
źródło: www.meskiegranie.pl

Cyklom koncertów 105 % mocy towarzyszą dodatkowe działania, mające na celu wzbogacić atmosferę muzycznych spotkań w Clubie 105. Do tej pory były to akcje uwrażliwiające na los innych osób (zbiórka datków na rzecz Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie), bądź służące poszerzeniu wiedzy na temat zdrowia (prezentacja instytucji, osób prywatnych związanych z działalnością prozdrowotną). Ta edycja cyklu ma na celu uwrażliwienie publiczności na los zwierząt przebywających w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt „Leśny Zakątek” w Koszalinie. Komu bliski jest los bezdomnych zwierząt może kupić i przynieść w dniu koncertu karmę dla przebywających w „Leśnym Zakątku” przedstawicieli braci mniejszej. W holu kina Kryterium przed koncertem obecni będą wolontariusze z koszalińskiego oddziału Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami (opiekuna schroniska) prowadzący zbiórkę darów.

https://www.youtube.com/watch?v=24HllMxkUSw
https://vod.tvp.pl/27612534/scena-alternatywna-smolik-kev-fox
https://www.youtube.com/watch?v=Ol_yV6U3BFk

< powrót

bip.png kosz.jpgmif2017.jpg  jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png mec.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk