Międzynarodowy projekt edukacyjny pt. „Barwy Harfy”

Miejsce: hol kina Kryterium Centrum Kultury 105 w Koszalinie
Termin: 21.04.2015 r. do 26.04.2015

Międzynarodowy projekt edukacyjny pt. „Barwy Harfy”

Jednym z miast partnerskich Koszalina jest duńskie Gladsaxe. Z inicjatywy tego miasta w Przedszkolu nr 35 w Koszalinie odbędzie się międzynarodowy projekt edukacyjny pt. „Barwy Harfy”.

Będzie on polegał na przeprowadzeniu w ciągu kilku dni kwietnia 2015r. warsztatów malarskich, którego uczestnikami będą wybrane dzieci z tego przedszkola ,artysta malarz i i muzyk z Danii, pan Kim Skovbye oraz pani dyrektor przedszkola z miasta partnerskiego Gladsaxe - Rita Molin.

Dzieci będą malowały akwarelami do muzyki granej na żywo na harfie przez pana Kima Skovbye.

Prace plastyczne będą w ostatni dzień projektu przedstawione na uroczystym wernisażu w Przedszkolu nr 35 w Koszalinie, na który będą zaproszeni rodzice dzieci oraz inni goście.

Prace duńskich dzieci będą udostępnione szerokiej widowni na specjalnie przygotowanej wystawie w dniach od 21.04.2015 r. do 26.04.2015 w Centrum Kultury 105 w Koszalinie (hol kina „Kryterium”).

Uroczyste otwarcie wystawy będzie miało miejsce dnia 21.04.2015 o g. 12.30 z udziałem gości z miasta partnerskiego Gladsaxe.

bip.png kosz.jpg mif2017.jpg logo_nowe_na_str.jpg eska.png