Mikołajkowe warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży

03.12.2022

warsztaty-Mikoajkowe--plakat-A3.png

Centrum Kultury 105 w Koszalinie zaprasza na dwudniowe Mikołajkowe Warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbędą się w dniach 3-4 grudnia w Clubie 105, w godz. 10:00-12:00.

Taniec to doskonała forma aktywności fizycznej, zapewniająca jednocześnie wspaniałą zabawę. Rozwija także koncentrację i koordynacje ruchową. Nie zabraknie również elementów rytmiki i umuzykalnienia, tańca nowoczesnego, a zwieńczeniem warsztatów będzie trening videoclip.

Podczas treningu dzieci i młodzież uczą się układów do najpopularniejszych piosenek znanych wykonawców i aktualnych muzycznych hitów. Choreografia, dzięki powtarzalnym schematom, jest łatwa do nauczenia, ale sprawia jednocześnie dużo radości podczas tańca.

Zajęcia poprowadzi Paulina Baran ze szkoły tańca Diana Staniszewska Dance Studio, certyfikowana instruktorka.

Studio Tańca DCD

Szkoła założona przez Dianę Staniszewską – tancerkę i choreografkę znaną mi.in. z takich programów jak: You Can Dance, Mam Talent czy Got To Dance.

Diana Staniszewska Dance Studio to szkoła dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy pod jej okiem uczą się Hip-Hopu, Tik Tok Dance, Street Dance, Cheerleadingu, ale również High Heels dla dorosłych.

Koszt zajęć: 20 zł za osobę
Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 94 347 57 30/94 347 57 32