Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

Amfiteatr, ul. Piastowska 7

Bilety: 80-170 zł

kup-bilet.png

Najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka - Tradycje Polskie już w sprzedaży! Podobno „tradycja w narodzie rzecz święta” - czy aby na pewno? Duża dawka dobrego humoru i same premierowe skecze to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… ;) Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego p.t. Tradycje Polskie! Podobno „Tradycja w narodzie rzecz święta” - czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne - czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. „Tradycje Polskie” to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Organizator: Agencja Adria - Art