fb.png in.png yt.png tt.png

Wystawa indywidualna Emilii Ruszkiewicz ZMYSŁOWE PRAGNIENIA

  1. Galeria Amfiteatr
  2. Wstęp wolny!
  3. 20.10-05.11.2023
  4. wernisaż, godz.18:00
Miejsce: Galeria Amfiteatr
Termin: 20.10. - 05.11.2023 rok
Wernisaż: 20.10. 2023, godzina: 18:00

Wystawa to prezentacja wyjątkowych, zmysłowych fotografii powstałych w trakcie indywidualnych sesji wykonanych przez Emilię Ruszkiewicz. Odważne kadry spowite  intymnością i delikatnością budowane przez piękne światło wprowadzają odbiorcę w świat tajemniczej aury fotografii pokazują piękno głównie kobiecego ciła. Artystka zajmuje się również fotografia rodzinna, dziecięca fotografuje również krajobrazy. Wystawiane na wystawie prace powstały na przestrzeni ostatniego roku.

Kilka słów od artystki:
„Zmysłowa Kobieta emanuje czymś niezwykłym, to Kobieta spełniona, która ma pasje, która potrafi cieszyć się z drobnych rzeczy, z widoków napotykanych gdziekolwiek się pojawi. Nawet zapach poranka pachnie dla niej inaczej. Emanuje wdziękiem i seksapilem, uśmiecha się i błyszczą jej oczy. Wachlarz emocji towarzyszy jej na co dzień, lubi przytulać i rozmawiać...

Każda Kobieta ma tę moc w sobie, choć czasem potrzeba trochę temu pomóc wypłynąć.
Pomagam kobietom zobaczyć w sobie, często ukryte piękno, zatracone poczucie wartości siebie, schowany gdzieś do ciemnej szafy na wieszaku - seksapil.
Pokazuję, że fotografia sensualna, buduarowa nie zna liczb, nie jest tylko dla wybranych...Każda z nas chce poczuć się piękną, wyjątkową, by zachwycić innych, ale przede wszystkim siebie. Sensualność jest w nas, wypływa z naszej głębi. Realizując swoje cele, marzenia... przekazujemy otoczeniu swoje emocje, kobiecość wtedy kipi. Energia się przenosi, zaraża. To jak siebie postrzegamy, jak traktujemy i czy sobie ufamy... zależy od nas. Oczywiście, że przeglądamy się w oczach innych, ale jeśli nie znajdziemy tej pewności najpierw w sobie, nikt jej nam nie podaruje. Fotografuję zwyczajne kobiety, a jednak unikaty NIE-modelki. Zazwyczaj matki, często nie po raz pierwszy, mające swoją historię i przeżycia. Wiek czy rozmiar NIE MA ZNACZENIA... Znaczenie ma to, o czym marzysz i czy jesteś w stanie te marzenia realizować?”
powrót
Centrum Kultury 105 w Koszalinie
ul. Zwycięstwa 105
75-001 Koszalin
NIP: 6691007320

Sekretariat
+48 94 347 57 01
sekretariat@ck105.koszalin.pl

Godziny otwarcia
biura: pn.-pt. w godz. 8:00-16:00
kino Kryterium: wg repertuaru
Logo CK105 Koszalin
© CK105 w Koszalinie. Wykonanie: Strony internetowe Koszalin