Warsztaty Hanza Jazz Festiwal

29.09.2022

WARSZTATY.png

Warsztaty dotyczą muzyki afrokubańskiej, latynoskiej. Do udziału w naszych warsztatach zapraszamy uczniów koszalińskiej szkoły muzycznej, a także perkusistów".
Warsztaty odbywać się będą w dniach 30.09.2022 r. i 01.10.2022 r.

Udział w zajęciach potwierdziło kilku uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie. W zajęciach udział będą brać ponadto członkowie zespołów Groove Department (Niemcy) i Givataim Big Band (Izrael)

30 września o godz. 19.00 w sali widowiskowej CK 105 będzie można posłuchać efektów tych spotkań.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Warsztaty finansowane ze środków projektu INT77 „Park rekreacyjno-kulturowy w Neubrandenburgu i Koszalinie Event- und Kulturpark Neubrandenburg und Koszalin”.
Dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR)