Koszalińskie Kamerynki 2022

17.07.2022

kamerynki2022_miniatura.png

Jak co roku Centrum Kultury 105 w Koszalinie i Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki zapraszają do spędzania letnich, sobotnich i niedzielnych popołudni przy muzyce w ramach „Koszalińskich Kamerynek”.

30 lipca, godz. 18:00 - koncert Michała Słobodziana (Rynek Staromiejski)
13 sierpnia, godz. 18:00 - koncert Colours of Tango (Rynek Staromiejski)

W tym roku dojdzie jeszcze jedna atrakcja: podczas dwóch lipcowych i dwóch sierpniowych niedziel można będzie na Rynku Staromiejskim podziwiać kunszt taneczny par, które zaprezentują się w ramach wymienionego cyklu. Oto co CK105 w Koszalinie przygotowało na wakacje wspólnie z Bankiem Wizji Artystycznych i Szkołą Tańca ASTRA Marleny Krawczyk.

Cykl prezentacji zatytułowany: „Mozaika taneczna - czyli .. nie tylko... walc... foxtrot ... rumba ... cha-cha-cha”, w wykonaniu entuzjastów, dla których taniec, to coś więcej niż hobby. Początek - w klimacie flamenco, kontynuacja w rytmach walca i muzyki swingowej, następnie - nastroje tanga argentyńskiego. Finał w kręgu rytmów latynoamerykańskich.

17 lipca, godz. 18:00 - „Mozaika taneczna - czyli ... nie tylko walc” (Rynek Staromiejski)
24 lipca, godz. 18:00 - „Mozaika taneczna - czyli ... nie tylko foxtrot” (Rynek Staromiejski)
21 sierpnia, godz. 18:00 - „Mozaika taneczna - czyli ... nie tylko rumba” (Rynek Staromiejski)
28 sierpnia, godz. 18:00 - „Mozaika taneczna - czyli ... nie tylko cha-cha-cha” (Rynek Staromiejski)