Konkurs plastyczny pn. „Ulubiona bajka moich rodziców” w ramach 7. DFSF Filmoniada

12.01.2023

7.dfsf-konkurs_miniatura.png

UWAGA! KONKURS!
Zapraszamy Was do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym pn. „Ulubiona bajka moich rodziców” w ramach 7. Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej Filmoniada.

Waszym zadaniem jest wykonanie wspólnie w rodzicami pracy nawiązującej do tytułu konkursu. Prace należy wykonać w formacie min. A3, dowolną płaską techniką.

Po wykonaniu pracy przynieście ją osobiście do CK105 lub wyślijcie na adres: Centrum Kultury 105 w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 105, 75-001 Koszalin.

Koniecznie pamiętajcie o uzupełnieniu danych! (imiona i nazwiska oraz telefon kontaktowy)

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2023 r.

Wyniki konkursu ogłosimy w sobotę 18 marca 2023 r. podczas seansu Kina Małego Widza, natomiast wręczenie nagród nastąpi w trakcie Festiwalu 21-22 marca 2023r. Wszystkie prace będzie można podziwiać w holu kina podczas siódmej edycji Filmoniady.

Do wygrania karnety do kina oraz nagrody rzeczowe!

Więcej szczegółów w regulaminie.
Kliknij, aby pobrać regulamin