Konkurs plastyczny i fotograficzny pn.: „Szlakiem zabytkowego Koszalina”.

18.04.2022

ratusz.jpg

Zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym i fotograficznym
pn.: „Szlakiem zabytkowego Koszalina”.Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury 105
w Koszalinie i Fundacja Pokoloruj Świat. Konkurs odbywa się  w ramach  obchodów Dni Koszalina 2022.

Prace należy składać osobiście do Centrum Kultury 105 w Koszalinie – ul. Zwycięstwa 105 lub za pośrednictwem poczty/kuriera. Termin składania prac od dnia ogłoszenia konkursu tj. 18.04.2022 r. do dnia 20.06.2022 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Głównym celem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w wybranej technice
(fotografia, rysunek , malarstwo lub collage) która:
- upowszechni i rozpropaguje wśród rodzin wiedzę o zabytkowych miejscach Koszalina i okolic,
- ukształtuje i rozwinie zmysł ciekawości historycznej danych miejsc oraz pozwoli zgłębić wiedzę na temat zabytków ziemi koszalińskiej,
- rozpropaguje szczególną rolę zabytków w naszej rzeczywistości oraz wzmocni świadomość ich roli w naszym życiu i otoczeniu,
- zachęci do samodzielnego eksplorowania materiałów historycznych ziemi koszalińskiej i okolic.

Nagrody:
 I miejsce - kamera sportowa GoPro wartość 1500 zl