Komedia „Goło i wesoło”

wst17m1nxrw45vxt.jpg

22 lipca 2022
Sala widowiskowa CK105

Komedia "Goło i wesoło" autorstwa Stephena Sinclaire'a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem - zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych. "Goło i wesoło" to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów.

Pod nazwą "Napalone Nosorożce" planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie - po wielu godzinach ćwiczeń - dają swój premierowy, niezapomniany występ. "Goło i wesoło" to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta. Przed nami gorący wieczór w towarzystwie "Napalonych Nosorożców". Jesteście gotowi?

Obsada:
Katarzyna Ptasińska Sebastian Cybulski Wojciech Solarz Michał Lesień-Głowacki Michał Meyer Marek Kaliszuk Piotr Zelt Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten Przekład: Lou Rising Reżyseria: Tomasz Sapryk Scenografia: Wojciech Stefaniak Choreografia: Krzysztof Adamski Produkcja: Teatr Gudejko Spektakl tylko dla dorosłych!