fb.png in.png yt.png tt.png

3. Sobota, 10.08.2024
  4. Godz. 20:00
kup bilet

Zapraszamy na koncerty Agnieszki Chylińskiej, jednej z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych polskich artystek.

Koncerty autorki takich przebojów jak Jest nas więcej, Kiedyś do ciebie wrócę, to gwarancja niezapomnianych przeżyć i zastrzyk pozytywnej energii.

Od kilkudziesięciu lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczy własną ścieżką i nie boi się podejmować artystycznego ryzyka. Odważnie eksperymentując ze swoim scenicznym wizerunkiem, nieustannie udowadnia swoją muzyczną wszechstronność. Teraz zaprasza do wspólnego powspominania minionych lat obfitujących w sukcesy, emocjonujące wyzwania i ogrom emocji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w muzycznej podróży przez współczesne przeboje oraz największe hity i utwory sprzed lat w zupełnie nowych aranżacjach. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkie muzyczne oblicza artystki i rozsmakować się w jej twórczości. Słowem, to Agnieszka Chylińska w jej muzycznym kalejdoskopie.

Agnieszka Chylińska w ramach letniej diamentowej trasy koncertowej odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów prawdziwie dobrej muzyki.

Poczuj magię letniej diamentowej trasy i daj się porwać bezkonkurencyjnej charyzmie ikony polskiej muzyki, która w tym roku obchodzi swoje 30-lecie.

Bilety już dostępne! Dzieci do 3. roku życia wchodzą za darmo

Centrum Kultury 105 w Koszalinie