RODO w CK105

W związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 r. nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

Jako Administrator Danych Centrum Kultury 105 w Koszalinie przetwarza Państwa dane w celach związanych ze świadczeniem usług, w tym na potrzeby bieżącego kontaktu, w celach sprzedażowych (poprzez system sprzedaży biletów online), promocyjnych i marketingowych, a także w związku z ewentualnym dochodzeniem roszczeń po wygaśnięciu umowy lub zrealizowaniu usługi.

Korzystając ze strony internetowej www.ck105.koszalin.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

 1. Administratorem Danych Osobowych jest Centrum Kultury 105 w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 105, 75-001 Koszalin, Kontakt: (94)347-57-01, sekretariat@ck105.koszalin.pl
 2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@ck105.koszalin.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych.
 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Centrum Kultury 105 w Koszalinie poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
 4. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub przyznania świadczeń socjalnych.
 5. Dane osobowe mogą być przekazywane naszym podwykonawcom, w szczególności dostawcom rozwiązań informatycznych, wyłącznie w związku z realizacją naszych celów statutowych (w tym sprzedaży biletów w systemie online).
 6. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać w okresie wykonywania umowy/transakcji, w czasie przez który możesz wnieść reklamację lub pozew, a także w okresie przez który zobowiązani jesteśmy do przetwarzania danych na podstawie ustaw w tym w szczególności ustaw podatkowych, w tym ustawy o podatku dochodowym oraz ustawy o podatku od towarów i usług.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres:
  - trwania wymiany korespondencji;
  - czasu trwania umowy oraz po jej zakończeniu w celu archiwizacyjnym odpowiednio minimum 5 lat (umowa cywilno-prawna) oraz minimum 50 lat (umowa pracownicza);
  - trwania warsztatów, konkursu, festiwalu;
  - czasu trwania oferowanej usługi;
  - dane z monitoringu wizyjnego przetrzymywane są przez okres maksymalnie 3 tygodni.
 8. Posiadają Państwo prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie narusza przepisy Rozporządzenia.
 10. Informujemy, że dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego (kraj z poza Europejskiego Obszaru Gospodarczego) / organizacji międzynarodowej oraz, że Państwa dane nie będą służyć do zautomatyzowanym decyzji (operacje wpływające na Państwa Prawa i Wolności, które są wynikiem operacji w 100% zautomatyzowanej bez udziału człowieka) w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
 11. Korzystanie ze strony internetowej www.ck105.koszalin.pl jest czynnością dobrowolną.

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font