„Start-up Kultura” 2022 - PODSUMOWANIE

05.07.2022

start-up2022_slider_709x323px.png

Do tegorocznej edycji Konkursu Inicjatyw Lokalnych „Start-Up Kultura” przysłano 5 zgłoszeń wydarzeń kulturalnych.

Były to:
1. TRAWERS – spotkania poza szlakiem
2. Salt Mines Showcase
3. Wystawa fotografii mojego autorstwa
4. I Turniej Piosenki Poetyckiej „Małe śpiewam rzeczy” im. Henryki Rodkiewicz
5. „LABIRYNT MIASTA” wystawa grafik sitodrukowych w formacie 50/50 inspirowane zdjęciami z drona.

W dniu 05.07.2022 r. komisja w składzie:
Monika Modła – Centrum Kultury 105 w Koszalinie,
Joanna Wyrzykowska – Tygodnik Koszaliński „Miasto”, TV Max,
Joanna Boroń – Głos Koszaliński,
Beata Górecka – Polskie Radio Koszalin,
Anna Janiel – Wydział Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego,
Paulina Zgrzebnicka – Centrum Kultury 105 w Koszalinie,
Radosław Czerwiński – Centrum Kultury 105 w Koszalinie (koordynator),
postanowiła nagrodzić 3 propozycje:

TRAWERS – spotkania poza szlakiem - 3000 zł brutto – spotkanie z legendą polskiego himalaizmu Krzysztofem Wielickim, warsztaty tańca afrykańskiego, premiera filmu pt. „Wirtualny Koszalin”. Termin realizacji: 22 – 23.07.2022 r. Miejsce realizacji: Koszalińska Biblioteka Publiczna/ Plac Polonii.

Salt Mines Showcase - 3000 zł brutto – występ producentów muzyki elektronicznej z Australii, reprezentujących wytwórnię Salt Mines. Termin realizacji: 16.07.2022 r. Miejsce realizacji: Klub „Plastelina”.

I Turniej Piosenki Poetyckiej „Małe śpiewam rzeczy” im. Henryki Rodkiewicz - 3000 zł brutto – wydarzenie organizowane po raz pierwszy, poprzedza Turniej Recytatorski im. C.K.Norwida. Termin realizacji: 21 – 22.10.2022 r. Miejsce realizacji: Teatr Propozycji „Dialog”.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.