Sylwester w kinie Kryterium

Sylwester w kinie Kryterium

31.12.2022

sylwester-kino1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

START IMPREZY GODZ. 22:00

wystrzalowe_wesele.jpgPOKAZ PRZEDPREMIEROWY: „Wystrzałowe wesele”
Reż.: Jason Moore; Obsada: Jennifer Lopez, Josh Duhamel, Jennifer Coolidge; gat.: Akcja/Komedia romantyczna; USA 2023; 100 min.

Darcy i Tom planują w końcu sformalizować swój związek, ale zamieszanie wokół przygotowań do ślubu i wesela wyssie z nich całą energię i entuzjazm. Swoje trzy grosze dołożą też Carol, matka pana młodego, oraz Sean, były chłopak Darcy. Na domiar złego, na uroczystości, która zostanie zorganizowana na rajskiej wyspie, pojawią się nieoczekiwani goście. I tak przysięga nie opuszczę cię aż do śmierci nabierze nowego wymiaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

niebezpieczni_dzentelmeni.jpgPOKAZ PRZEDPREMIEROWY: „Niebezpieczni dżentelmeni”
Reż.: Maciej Kawalski; Obsada: Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn,Wojciech Mecwaldowski; gat.: Komedia kryminalna; Polska 2022; 107 min.

Tadeusz Boy-Żeleński (T. Kot), Witkacy (M. Dorociński), Joseph Conrad (A. Seweryn) i Bronisław Malinowski (W. Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci. Wkrótce za sprawą tych błyskotliwych i uwielbiających ryzyko dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą gangsterzy, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska czy Józef Piłsudski. Na drodze bohaterów stanie również Lenin we własnej osobie, który akurat zawitał do Poronina…

 

 

 

 

 


 

CENA BILETU: 70 zł

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font