Kino Małego Widza

Kino Małego Widza

21.05.2022

kmw_logo.jpg

Godz. 12:00
Bilety: 12 zł


 

igrzyska_zwierzakw_21052022.jpg„Igrzyska zwierzaków” – 21 maja
Reż.: Ricard Cussó; gat.: Animacja; Australia / USA 2022; 88 min.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Detektyw_Bruno_-_od_27_maja.jpg„Detektyw Bruno” – 28 maja
Reż.: Magdalena Nieć / Mariusz Palej; Obsada: Piotr Głowacki, Iwo Rajski, Karolina Gruszka; gat.: Familijny; Polska 2022.

Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 


 

 nawet_myszy_ida_do_nieba.jpg„Nawet myszy idą do nieba” – 18 czerwca
Laureat Nagrody Publiczności na 6.DFSF Filmoniada
Reż.: Jan Bubeníček / Denisa Grimmová; gat.: Animacja / Komedia / Przygodowy; Czechy / Francja / Polska / Słowacja 2021; 87 min.

Czy mysz i lis mogą być przyjaciółmi? Kiedy uparta Czmyszka i strachliwy Rudeusz trafiają do nieba, nic na to nie wskazuje. W nowym świecie muszą porzucić swoje instynkty i stawić czoła fantastycznej przygodzie. Dokąd zaprowadzi ich ta niezwykła podróż?

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

sonic_2_szybki_jak_blyskawica.jpg„Sonic 2: Szybki jak błyskawica” – 25 czerwca
Reż.: Jeff Fowler; Obsada: James Marsden, Jim Carrey, Ben Schwartz; gat.: Animacja / Przygodowy; Japonia / USA 2022; 122 min.

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< powrót

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font