Kino Małego Widza

Kino Małego Widza

04.02.2023

kmw_logo.jpg

Godz. 12:00
Bilety: 12 zł


 

Uwolni_Poly.jpg4 lutego
Zestaw małego widza: mała pepsi i popcorn: 10 zł
„Uwolnić Poly”
Reż.: Nicolas Vanier; Obsada: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit; gat.: Familijny; Francja, Belgia 2020; 102 min.

Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka czuje się tu obco, nie ma przyjaciół i nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Nic dziwnego, że z radością przyjmuje wiadomość o pojawieniu się w okolicy objazdowego cyrku. Cecile jest zachwycona prezentowanymi przez artystów sztuczkami, a cyrkowe zwierzaki kradną jej serce. Szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – uroczego kucyka o niesamowitych zdolnościach. Wkrótce okazuje się, że gburowaty właściciel cyrku bardzo źle traktuje swoje zwierzęta, a szczególnie biednego Poly. Cecile układa więc brawurowy plan ratunkowy. Wykrada kucyka i z pomocą miejscowych dzieciaków i tajemniczego pana Victora rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podroż w poszukiwaniu dobrego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela.

kup-bilet.png 

 

 

 

 


 

Mumie.jpg11 lutego
Popcorn: 5 zł
„Mumie”
Reż.: Juan Jesús García Galocha; gat.: Animacja, Komedia, Przygodowy; Hiszpania 2023; 88 min.

Trzy egipskie mumie przypadkowo wkraczają do współczesnego świata.

kup-bilet.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Plakat_Asteriks_i_Obeliks_Imperium_smoka.jpg18 lutego
Zestaw małego widza: mała pepsi i popcorn: 10 zł
„Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”
Reż.: Guillaume Canet; Obsada: Guillaume Canet, Gilles Lellouche, Pierre Richard; gat.: Familijny, Komedia, Przygodowy; Francja 2023; 114 min.

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa – Juliusz Cezar, który jest żądny nowych zdobyczy i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.

kup-bilet.png

 

  

  

 

 


 

po_prostu_super.jpg25 lutego
Popcorn: 5 zł
„Po prostu super” 
Reż.: Rasmus A. Sivertsen; gat.: Animacja, Familijny; Norwegia 2022; 76 min.

11-letnia Hedvig pasjonuje się grami. Jej ojciec jest superbohaterem, który czuwa nad bezpieczeństwem całego miasta. Hedvig ma jednak wrażenie, że nie posiada takiej mocy jak on. Mimo wszystko postanawia zrobić wszystko, by w przyszłości go godnie zastąpić. Okazuje się, że to co miało kiedyś nadejść, nadejdzie już jutro, a Hedvig będzie musiała temu stawić czoła. Pomogą jej w tym wysportowany kuzyn Adrian i nieco szalona babcia.

kup-bilet.png

 

< powrót

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font