Ferie zimowe w kinie Kryterium

Ferie zimowe w kinie Kryterium

13.02.2023

ferie-w-kinie.png

Godz. 10:30

Bilety:
2 zł – dzieci z Koszalina
10 zł – pozostali


 

 Nel_i_tajemnica_Kurokota.jpg13-16 lutego
„Nel i tajemnica Kurokota”
Reż.: Julien Fournet; gat.: Animacja, Przygodowy; Francja 2021; 89 min.

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. Pod nieuwagę straży dworskiej, ekipa trafia na przyjęcie, w czasie którego Nel przebiera się za księżniczkę. Poznając tajemnicze kąty zamku niepożądani goście przypadkiem podglądają bezwzględnego dziedzica Tristana, gdy ten za pomocą magicznego eliksiru zamienia przyszłego króla w… kurokota – pół kurczaka, pół kota. Od tej chwili losy Mgiełkogrodu zależą od Nel i jej gangu, z którym musi ocalić księcia Rolanda i powstrzymać przebiegłego Tristana. Podczas pełnej przygód misji, która będzie wymagała odwagi, sprytu i grupy najlepszych przyjaciół, Nel odkryje, że szlachetność w sercu nosi każdy z nas!

kup-bilet.png

 

 

 

 

 

 

 


 

King_Mj_przyjaciel_lew.jpg20-23 lutego
„King: Mój przyjaciel lew”

Reż.: David Moreau; Obsada: Gérard Darmon, Lou Lambrecht, Léo Lorléac'h; gat.: Familijny, Komedia, Przygodowy; Francja, Belgia 2022; 105 min.

Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują w domu małe lwiątko, które – jak dowiadują się z wiadomości telewizyjnych – uciekło z lotniska. Niespodziewany gość, któremu nadają imię King, szybko staje się ich najlepszym przyjacielem. Gdy okazuje się, że King jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, dzieciaki postanawiają pomóc mu wrócić do jego prawdziwego domu. W realizacji tego szalonego i odważnego planu może wesprzeć ich tylko jedna osoba – zwariowany dziadek Max, z którym wspólnie wyruszają w pełną przygód podróż.

kup-bilet.png

< powrót

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font