Koncert Majki Jeżowskiej

okladka_nr4_9709.jpgKONCERT MAJKI JEŻOWSKIEJ
30 MAJA

AMFITEATR
GODZ: 17:30
WSTEP WOLNY

Majka Jeżowska od wielu lat przyciąga na swoje familijne koncerty bardzo szeroką publiczność. Swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem ze słuchaczami i humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza. W Koszalinie będziemy mogli ją usłyszeć 30 maja w Amfiteatrze o godzinie 17:30.

Majka Jeżowska to wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów i widowisk muzycznych oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music. Zadebiutowała w 1979 roku w Opolu z piosenką „Nutka za nutkę”. Obecnie ma już na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt. Jest również wielokrotną laureatką KFPP w Opolu, zdobywczynią I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawalerem Orderu Uśmiechu, Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF-u, członkiem Rady Fundacji Ronalda McDonalda i wielką przyjaciółką dzieci. W 2010 roku była nominowana do tytułu Gwiazdy Dobroczynności Newsweek 2010 za działalność charytatywną.

Repertuar Majki Jeżowskiej jest bardzo zróżnicowany – tworzy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, występuje na Piknikach Country w Mrągowie, w Telewizyjnych Biesiadach, Galach Sylwestrowych i Koncertach Wakacyjnych Przebojów. Nagrywała również muzykę do filmów, w tym do „King Size”, „Deja vu”, „Królestwa Zielonej Polany”, „W pustyni i w puszczy” i „Karolci”. Na jej dziecięcych przebojach „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są” czy „Laleczka z saskiej porcelany” wychowuje się kolejne pokolenie słuchaczy.


FOTORELACJA Z KONCERTU

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font