Koncert BRODKA

DSC_6198.ok_foto_MAGDA_WUNSCHE_SAMSEL_serwis_SONY_MUSIC.jpgKONCERT BRODKA
23 MAJA

AMFITEATR
GODZ. 20:00
WSTĘP WOLNY


            Wszyscy pamiętaj jak brawurowo BRODKA wygrała program “Idol” zdobywając 69% głosów. Jednak jako jedna z nielicznych) uczestniczek tego typu talent show BRODKA  z każdym kolejnym przedsięwzięciem podwyższa swój poziom artystyczny i osiąga coraz większy sukces. Debiutancka i kolejna płyta Moniki już były sukcesami, a jednak największy dotychczasowy sukces w jej karierze przyszedł w 2010 roku wraz z płytą „GRANDA”. Bogatsza o życiowe doświadczenia, pewna siebie i gotowa na artystyczne eksperymenty artystka wydała album z bezkompromisowym materiałem, z którym utożsamia się od początku)do końca.).

            Po wydaniu tej płyty Brodka otrzymała m.in. Różę Gali, SuperHiro, nominację do Paszportu Polityki,  która sprzedała się w nakładzie 70 000 egzemplarzy. Akademia Fonograficzna nagrodziła „Grandę” czterema Fryderykami w najważniejszych kategoriach, a single “W pięciu smakach”, “Granda” i “Krzy!ówka dnia” znają wszyscy.

             W 2012 roku BRODKA powtórzyła sukces świetnie przyjętym mini-albumem "LAX", na którym znalazły się dwie hitowe piosenki „Varsovie” i "Dancing Shoes". "Varsovie" stała się przebojem lata 2012, królując na Liście Przebojów Trójki, Popliście RMF i innych stacjach przez wiele tygodni.

                Występy BRODKI to energetyczne, kolorowe koncerty, dopracowane w każdym calu, dostarczające publiczności niezapomniane przeżycia. BRODKA koncertuje ze świetnym 5-osobowym zespołem (gitary, bas, mandolina, klawisze, perkusja).

Płyta GRANDA została głosami internautów wybrana PŁYTĄ DWUDZIESTOLECIA w głosowaniu zorganizowanych przez ZPAV z okazji 20. gali rozdania Fryderyków.

 

FOTORELACJA Z KONCERTU

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font