Zabawa nad wodą - Otwarcie Zalewu w Koszalinie

Siatkówka plażowa, zumba, zajęcia fitness oraz IV edycja akcji Wytańczmy Rekord – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano na 28 czerwca w ramach otwarcia koszalińskiego Zalewu przy ul. Sybiraków.

Nazwa ulicy co prawda o tym nie świadczy, jednak otwarcie zalewu i mieszczącej się przy nim plaży będzie należało do niezwykle gorących. Cała zabawa rozpoczęła się 28 czerwca o godzinie 12:00 od Mistrzostw Koszalina w siatkówce plażowej. W turnieju udział wzięło 120 uczestników podzielonych na 30 drużyn. Drużyny mogły składać się maksymalnie z 4 osób. By wziąć udział w turnieju wystarczyło wysłać maila zgłoszeniowego.

Na siatkówce zabawa się jednak nie kończyła. W godzinach 12-18 odbyło się również wiele zabaw dla publiczności, zajęcia fitness, pokazy zumby. Do wygrania były m.in. gadżety przygotowane przez Urząd Miejski w Koszalinie. Nad całością czuwał duet pozytywnie zakręconych prowadzących: Rafał Pośpiech i Damian Zydel. Ale to nie wszystko. Uczestnicy imprezy mogli bezpłatnie skorzystać z atrakcji wodnych (Wather Slide - zjazd na byle czym do wody, Blob Jump – trampolina wodna). O godz. 18:00 miała miejsce akcja pn. Wytańczmy Rekord.

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font