BOKKA w Domku Kata - inauguracja nowego cyklu "Pure Young Stage"

Tajemniczy projekt BOKKA otworzył nowy cykl koncertów prezentujący interesujące, nowoczesne, młode polskie zespoły.

Koncert odbył się 23 marca o godz. 20:00 w Domku Kata.

Polska muzyka coraz częściej pozytywnie zaskakuje. Nowofalowe zespoły stale poszukują świeżych, ciekawych brzmień. Artyści z naszego kraju są doceniani poza granicami, a na wielkich festiwalach grają jako równorzędni wykonawcy z czołówką światową. CK105 zdecydowało się pokazywać najciekawsze projekty młodej, polskiej sceny muzycznej.

W marcu wystartował cykl koncertów nazwany „Pure Young Stage”. Do końca roku w przestrzeni Domku Kata odbędą się cztery wydarzenia z tego cyklu. Mecenasem przedsięwzięcia została sieć klubów fitness Pure Jatomi.

Na pierwszy koncert zaproszono niezwykły projekt. Zespół, o którym bardzo głośno w ostatnim czasie. Grupę tajemniczą, tworzącą nastrojową, trudną do skatalogowania muzykę. Ich koncerty to widowisko muzyczno-wizualne.

Sami muzycy stoją w cieniu a na ekranie pokazywane są wspaniałe wizualizacje. Zespół BOKKA został wyróżniony w wielu kategoriach najważniejszych plebiscytów podsumowujących poprzedni rok. To także pierwsi zapowiedziani polscy artyści na festiwal Open’er w Gdyni. Ich singiel „Town of Strangers” jeden z najlepszych wydanych ostatnio utworów w ogóle.

Tak naprawdę nie wiadomo kto stoi za projektem BOKKA. Artyści nie pokazują swoich twarzy. Domysłów jest wiele ale nikt niczego nie potwierdza.

 

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font