Noc Sylwestrowa 2012

Podczas tegorocznej imprezy sylwestrowej wystąpiły koszalińskie gwiazdy:

Zespół Raggafaya
Zespół Raggafaya w obecnej formie istnieje od stycznia 2004 roku. Stworzony został przez sześć osób Hauka (wokal, klawisze), Enzym (wokal), Chill (wokal), Shaggy (gitara), Les Farooosh (bas) i Punktak (perkusja), z których każda posiada inne zainteresowania muzyczne oraz przeróżne doświadczenia w zakresie wykonywania muzyki - od metalu do biesiady. W efekcie muzyka, którą prezentuje zespół jest energetyczną mieszanką reggae, hip-hopu, funka i rocka, w której coś dla siebie znajdą fani reggae, wielbiciele rapu, ale także rock'n'rollowi tradycjonaliści. 

W 2007 roku Raggafaya zdobyła pierwsze miejsce w przeglądzie młodych kapel na Ostróda Reggae Festival, co zaowocowało wydaniem w 2008 roku debutanckiej Epki, zatytułowanej "Bongoizm", która ukazała się nakładem wydawnictwa "Zima" i była dołączona do ósmego numeru czasopisma "Free Colours". Zespół zagrał sporo koncertów, na których zawsze stara się wytworzyć gorącą atmosferę. Wystąpił na dużej scenie Festiwalu Przystanek Woodstock - jako laureaci eliminacji. Byli także finalistami programu "Must be the music". Mają za sobą występy u boku takich wykonawców jak: Paprika Korps, O.S.T.R., Farben Lehre, Mr. Zoob, Etna, Big Cyc, Enej, czy Pectus.

Daria Zawiałow
Daria Zawiałow urodzona 18.08.1992 r. w Koszalinie. Karierę muzyczną zaczynała w wieku 7 lat w programie ''Od przedszkola do Opola''. Mimo młodego wieku ma na koncie wiele sukcesów, między innymi jest zwyciężczynią finału Szansy na Sukces; finalistką debiutów Opolskich; laureatką wielu Ogólnopolskich i Międzynarodowych Festiwali, byłą chórzystką Maryli Rodowicz. Aktualnie jest w trakcie nagrywania materiału na debiutancką płytę, która ukaże się już w lutym. 

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font