XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022

30.07.2022

ifeg96cl8deeay4i.jpg

Tradycyjnie w OSTATNIĄ SOBOTĘ lipca – 30.07.2022 – w koszalińskim amfiteatrze odbędzie się największa impreza kabaretowa w kraju, gdzie zaprezentują się aktualnie najlepsze kabarety i wykonawcy. W oddanym po generalnym remoncie, w ubiegłym roku, amfiteatrze, publiczność czuje się znakomicie. Jest to na wskroś nowoczesny obiekt stworzony do tak wielkiej imprezy jak festiwal kabaretu.

BEZPOŚREDNIĄ TRANSMISJĘ FESTIWALU PRZEPROWADZI TELEWIZJA POLSAT.

Swój udział w imprezie potwierdzili następujący wykonawcy: Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Koń Polski, Chyba, Jurki, Rak, Wojciech Kamiński, Kabaret z Konopi. Podczas Festiwalu nie zabraknie orkiestry Tomka Krezymona. Festiwal poprowadzą tradycyjnie Leszek Malinowski i Waldemar Sierański z kabaretu Koń Polski.

30 lipca 2022 o godz. 19:45
Amfiteatr, ul. Piastowska 7, Koszalin

Bilety: od 90 zł
Dostępne: www.kupbilecik.pl/imprezy/75326/Koszalin/XXVII+Festiwal+Kabaretu+Koszalin+2022/