Kukon i Paluch na rozpoczęcie lata w amfiteatrze

01.07.2023

kukon-paluch_miniatura.png

1.07.2023 r.
Amfiteatr przy ul. Piastowskiej 7 w Koszalinie

PROMOCYJNA CENA MIKOŁAJKOWA:
50 zł/bilet (do końca roku).

ZRÓB PREZENT ŚWIĄTECZNY I KUP BILET NA MIKOŁAJKI, LUB POD CHOINKĘ W PROMOCYJNEJ CENIE.
SPECJALNIE PRZYGOTOWANE BILETY UPOMINKOWE MOŻESZ ODEBRAĆ W KASIE KINA
(jeśli kupiłeś bilet online, równiez możesz wymienić go w kasie kina).
Od 1 stycznia 2023 r. cena wzrośnie do 75 zł/bilet.

kup_bilet.jpg

PRESS_2022_mniejsze.jpgKukon to na rodzimej scenie hiphopowej postać nietuzinkowa.
Raper wyróżnia się niezwykłą charyzmą, sprawną techniką wokalną oraz sugestywnymi i zapadającymi w pamięć tekstami, które słuchacze znają z wyśmienicie przyjętych mixtape’ów OGRODY czy też płyt „Kraków, Marzec 2020”, „Dramat” czy ROUGH N’ GENTLE.
Raper w najbliższym czasie planuje zamknąć trylogię OGRODÓW trzecią częścią mixtape’u.

DSC00619_mniejsze.jpgPaluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records.

Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 15. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!).

Współpracował z większością czołowych graczy na lokalnej scenie, ale ma na swoim koncie również międzynarodowe kooperacje z takimi artystami jak PLK, Rytmus czy Olexesh. Album „Czerwony Dywan” odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.
Przedostatni album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku, okrył się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk.

Po 1,5 roku Paluch wraca do nas z kolejnym  wydawnictwem.
„Kompot” to 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę, klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach. Oprócz czołowych rodzimych raperów  takich jak Avi, Kaz Bałagane czy Major SPZ gościnnie pojawią się również Vito Bambino (Bitamina) oraz Kubiszew, z którym Paluch rozpoczynał rapowanie, a który wraca do nagrywania muzyki po dłuższej przerwie.

Na gramofonach udzielił się Dj Kebs, oraz dobrze znany z polskich klubów oraz koncertów Dj Taek.

Tytuł, oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również „polską heroiną", który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować.