Konkurs na zagospodarowanie powierzchni z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej przed koszalińskim Amfiteatrem

05.12.2022

Bez_nazwy-1.jpg

Zapraszamy do nadsyłania swoich pomysłów na zagospodarowanie wyznaczonego terenu przed Amfiteatrem. Oferta obejmuje okres 3 lat prowadzenia punktu gastronomicznego.

1. Uczestnicy konkursu proszeni są o nadsyłanie projektów zagospodarowania wyznaczonego terenu, projektu zabudowy, wnętrza i otoczenia, które będą przedstawiać kawiarnię jako miejsce pełne wyjątkowych możliwości nawiązywania kontaktów społecznych.
2. Konkurs na charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy kto posiada doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności.
3. Aranżacja: preferowane są proste formy estetyczne, formy umożliwiające łatwy i szybki montaż i demontaż, dostosowane do otoczenia, aranżacji oraz kolorystyki Amfiteatru.
4. Przykładowa oferta kawiarni: kawa, herbata, lody, desery, naturalne soki, koktajle owocowe oraz mała gastronomia. Dopuszczalna jest sprzedaż alkoholi ( po uzyskaniu i przedstawieniu stosownych zgód i zezwoleń).

5. Przy ocenie oferty komisja będzie brała pod uwagę:
- atrakcyjność wizualną,
- zagospodarowanie powierzchni,
- różnorodność oferty.
6. Termin składania ofert upływa 30.01.2023 r. Ogłoszenie wybory najlepszej oferty nastąpi do 10.02.2023 r.
7. Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Majchrzak pod nr tel 669589777.