Poparzeni Kawą Trzy - KONCERT ODWOŁANY

22.10.2020

poparzeni_kawa_3_foto3_INTERNET.jpg

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmusza nas do podjęcia radykalnych kroków.
Koszalin, w obecnej chwili wciąż znajduje się w tzw. czerwonej strefie. Opuszczanie jej będzie prawdopodobnie procesem stopniowym.
Sanitarne limity nie pozwalają na korzystanie z wydarzenia kulturalnego zbyt licznej liczbie osób, które mogłyby znaleźć się w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu. Mamy obowiązek dostosować się do ustalonych przepisów.
Informujemy, że zaplanowany na 14.11.2020 r. koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy nie odbędzie się. W kwestii zwrotów pieniędzy za kupione bilety poprzez system CK105 prosimy zgłaszać się do kasy kina „Kryterium”, recepcji Centrum Kultury 105 w Koszalinie, bądź drogą mailową.
Po zwrot biletów kupionych w kupbilecik.pl prosimy kontaktować się z wymienioną bileterią.