Zapisy na warsztaty perkusyjne

Zapisy na warsztaty perkusyjne

24.09.2018

s.jpg

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach perkusyjnych, które poprowadzi TOMASZ ŁOSOWSKI. Zajęcia odbywać się będą w sobotę 27 października, w ostatnim dniu XIV Hanza Jazz Festiwal 2018. Warsztaty są nieodpłatne. Każdy instrumentalista (nie tylko perkusiści) może wziąć w nich udział. Jeśli jesteś perkusistą, grasz na instrumentach perkusyjnych możesz skorzystać z dodatkowej wiedzy, poszerzyć horyzonty i wzbogacić swoją wrażliwość muzyczną. Wystarczy, że na zajęcia przyniesiesz pałki oraz kartkę i długopis do sporządzenia notatek. Nie ma limitu uczestników warsztatów, jednak zgłoszenia/chęć uczestnictwa w zajęciach prosimy przesyłać na adres:

radoslaw.czerwinski@ck105.koszalin.pl

Dodatkowych informacji pod podanym adresem mailowym lub pod nr tel. 607882605 udziela Radosław Czerwiński.

TOMASZ ŁOSOWSKI zagra swój solowy koncert tego samego dnia, ok. godz. 22.00 w Restauracji Vabanque II – Riposta przy ul. 1 Maja 12/1 w Koszalinie. Wstęp wolny. Po występie rozpocznie się jam session, w którym gość festiwalu też weźmie udział.

 12.jpg

TOMASZ ŁOSOWSKI

 

- Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce,

- kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, edukator

- autor pierwszej profesjonalnej szkoły na perkusję w Polsce.

- Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej.

- Nagrał przeszło 50 płyt, w tym swoje projekty autorskie.

- Obecnie oprócz różnych projektów sesyjnych gra w KOMBI, Orange Trane i Quartado.

- Od lat jest uznanym wykładowcą prowadzącym warsztaty muzyczne i pokazy perkusyjne „drum clinic” na terenie całego kraju.

- Współpracuje z magazynem „Perkusista”.

- Uhonorowany jako najlepszy perkusista wg magazynu Gitara i Bas + bębny oraz jako najlepszy edukator i jeden z najważniejszych polskich perkusistów wszech czasów (Magazyn Perkusista).

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk