Zajęcia teatralne dla przedszkoli i szkół

child-1381797_1920.jpg

Zapraszamy do udziału w zajęciach teatralnych przeznaczonych dla dwóch grup odbiorców:

➡️klas I-III - zajęcia mające na celu oswojenie się z pojęciami: szkoła, nauczyciel, poprzez scenki teatralne oraz zabawy parateatralne. Zajęcia takie pomogą młodym uczniom zinterpretować zjawiska, z którymi spotykają się w środowisku szkolnym. Dzieci mogą wyrazić swoje uczucia, niepokoje, jak również radości oraz zaprzyjaźnić się z nimi.

➡️grup przedszkolnych - wiek 5, 6 ...lat- zajęcia teatralne i parateatralne pomagające dzieciom w rozwoju społecznym. Poprzez scenki oraz zabawy teatralne dzieci mogą poznać i polubić swoje ciało a także zaprzyjaźnić ze swoimi emocjami.

Zajęcia prowadzone będą przez Katarzynę Stenzel - dyplomowaną aktorkę PWSFTviT w Łodzi z wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi.

cena : 10zł / osobę
grupa : do 25 osób
terminy : pn- pt w godz. 10.00- 12.00 , do ustalenia pod numerem tel 943475730 lub mailowo: katarzyna.stenzel@ck105.koszalin.pl