Łydka Grubasa / Chorzy

Łydka Grubasa / Chorzy

06.04.2019

FB_post_1200x628_Koszalin.png

Koncert: Łydka Grubasa/Chorzy

6.04.2019 r.
godz. 19:30
Club 105
Bilety: przedsprzedaż 30 zł, w dniu koncertu 40 zł

W ramach cyklu „105% Mocy”, w holu kina „Kryterium” przed i w trakcie koncertu prowadzona będzie zbiórka datków na rzecz Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie.
Miło nam poinformować, że podczas pierwszej, tegorocznej edycji cyklu koncertowego "105% Mocy", podczas której wystąpił zespół Cheap Tobacco do puszek wolontariuszy Hospicjum im św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie trafiła kwota 340,31 zł. Serdecznie dziękujemy za Państwa pomoc i wsparcie.

Łydka Grubasa zapowiada wiosenne granie utworów!

Po zeszłorocznej trasie, promującej ostatnią płytę "O-dur C-ból", zespół Łydka Grubasa wraca do koncertowania. Wiosenna trasa zatytułowana będzie "Grać Utwory Tour" i obejmie kilkadziesiąt występów w całej Polsce, również w miejscach gdzie zespół pojawi się po raz pierwszy. 

"Tytuł trasy to nasz odzew na, jakże częste, skandowanie na koncertach słówka na "N" - wypowiada się Łydka ustami wokalisty - Hipisa. - "O ileż bardziej kulturalnie byłoby na koncercie Slayera gromadnie krzyczeć "grać utwory!" zamiast - ...no wiecie sami co"
Zespół powoli przymierza się do następnej płyty, w oczekiwaniu na nią zaprezentuje słuchaczom przekrój twórczości z wszystkich swoich wydawnictw. Na części koncertów Łydce będą towarzyszyć zespoły Chorzy oraz Zenek. 

"Skład na trasę mamy miażdżący - chcemy wykonać jak najbardziej energetyczne koncerty i zapewnić ludziom jak największą, najweselszą dawkę rock and rolla" - mówi Hipis. "Poprosiliśmy wszystkich zainteresowanych o głos w facebookowych ankietach, jakie kawałki chcieliby najbardziej usłyszeć. Na bank weźmiemy Wasze zdanie pod uwagę przy układaniu koncertowej setlisty. Może to pretensjonalne, ale chcemy pograć coś w stylu "the best of", sięgając również po starsze kompozycje.A jak będzie dobrze, to może i coś kompletnie nowego zaprezentujemy..?" 

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk