Wystawa z okazji 45 – lecia Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie im. Władysława Hasiora

06.11.2020

brushes-2945793_1920.jpg

Centrum Kultury 105 w Koszalinie zaprasza na wystawę z okazji 45 – lecia Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie im. Władysława Hasiora

Termin: 06.11 – 31.12 2020
Miejsce: Centrum Kultury 105 w Koszalinie, Bałtycka Galeria Sztuki

Interdyscyplinarna wystawa prac z okazji jubileuszu 45-lecia Zespołu Szkół Plastycznych im.Władysława Hasiora.
Prezentowane będą prace wykonane na przestrzeni kilku ostatnich lat z pracowni: rysunku, malarstwa, rzeźby, projektowania graficznego, ceramiki, tkaniny artystycznej, snycerstwa oraz fotografii.

Autorami prac są absolwenci oraz młodzież aktualnie ucząca się w koszalińskim Plastyku.
Obraz _Alicja_ z Pixabay