Tides From Nebula+ROSK zagrają drugiego dnia Generacji

Tides From Nebula+ROSK zagrają drugiego dnia Generacji

24.11.2019

TFN-808-_superflex_exp_l12_.jpg

24 listopada 2019 

KONCERT ROSK: 19:50
KONCERT TFN: 21:00

Club105
Bilety 40/50 zł

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

Tegoroczny 39. Festiwal Rockowy "Generacja" 2019 trwać będzie dwa dni, 23 i 24.11.2019 r. Gwiazdą drugiego dnia będzie zespół Tides From Nebula, a supportować będzie ich formacja ROSK.

TFN-lustra-montaz__flat_contrast.jpgTIDES FROM NEBULA 

Po trzyletniej przerwie nasz najbardziej znany instrumentalny zespół powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie.
"Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album" - Maciej Karbowski.
Płyta ukaże się w Polsce nakładem Mystic Production, zaś na świecie poprzez Long Branch Records (SPV).

Album jest zdecydowanie najbardziej epickim dziełem zespołu, pełnym filmowego rozmachu i bogatych aranżacji. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów smyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 4dB Ride.

SKŁAD:
Maciej Karbowski - gitara / klawisze
Przemek Węgłowski - bas / klawisze
Tomasz Stołowski - bębny

TIDES FROM NEBULA online:
http://tidesfromnebula.com/
https://www.facebook.com/tidesfromnebulaofficial/
https://www.instagram.com/tidesfromnebulaKopia-22.jpgROSK zaistniał na polskiej scenie dzięki dobrze przyjętemu debiutowi z 2017 roku zatytułowanemu MIASMA. Po opowieści o zarazie i śmierci tysięcy przyszedł czas na opowieść o śmierci jednostki. Zespół nowym albumem snuje zupełnie inną historię o osamotnieniu, pustce i poczuciu straty oraz tworzy nową aurę, całkowicie odmienną od tej obecnej na debiutanckiej płycie.

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk