„Statek Koszalin, czyli rejs dookoła świata”

statek_koszalin_plakat.jpg

25 maja, godz. 18:00, Widowisko muzyczne „Statek Koszalin, czyli rejs dookoła świata”. Hala Widowiskowo-Sportowa.

Jest to kolejna wspólna praca Centrum Kultury 105 i Fundacji Pokoloruj Świat, tym razem w formie rejsu statku przez znane światowe porty. Celem wyprawy Statku Koszalin jest promocja naszego miasta na świecie. Podczas podróży dookoła świata marynarze i widzowie odwiedzą najbardziej znane porty i spotkają się z piratami, Neptunem i Nereidami, uwodzić ich będą syreny.

Wszystkie te przygody okraszone będą dużą ilością piosenek polskich i zagranicznych,ale śpiewanych po polsku. W inscenizacji, podobnie jak we wcześniejszych widowiskach tj. „Wesele Jamneńskie” i „Nie kochać w taką noc” weźmie udział ok. 200 osób m.in. samorządowcy, dziennikarze, aktorzy, wokaliści, muzycy i tancerze z Zespołu Tańca Ludowego „Bałtyk”, Studia Tańca „Pasja” oraz z Top Toys Dance School. Reżyseruje Marcin Borchardt, dowództwo muzyczne Jarosław Barów.