Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Osadzeni"

27.11.2019

osadzeni.jpg

Już 27 listopada o godz 18:00 w sali Ck 105 odbędzie się spektakl w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Osadzeni”.

Główne role w sztuce grają - Jacek Borkowski, Adam Marjański i Monika Dubisz.

Jacek Borkowski jest jednym z najpopularniejszych aktorów polskich, znany m.in. z seriali „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej”, „Klan”. Doskonale łączy obecność w kręgu sztuki z show-biznesem. Jako utalentowany wokalista brał również udział w programie „Jak oni śpiewają”.

Adam Marjański to niezapomniany Jan Bohatyrowicz z filmu „Nad Niemnem”. Wystąpił również w „Sztuce kochania”, serialu „Barwy szczęścia”, „Wojenne dziewczyny”, na co dzień aktor Teatru Łódzkiego. Stroni od sensacji a publicznie pojawia się, kiedy gra. Spotkanie z nim może być gratką dla pań, które do dziś pamiętają romantyczne sceny z Nad Niemnem i sensacją z powodu nowej, komediowej roli w Osadzonych

Monika Dubisz - nowe odkrycie producentów seriali i spektakli teatralnych. Aktorka idealnie łączy talent sceniczny z urodą i wdziękiem. W sztuce Osadzeni dodaje pikanterii i sprawia, że nie tylko damska cześć widowni bije brawo. Takiej strażniczki w historii polskiego teatru jeszcze nie było.

Premiera „Osadzonych” odbyła się w Warszawie w Teatrze Za Dalekim w styczniu 2019 roku i została przyjęta z ogromnym entuzjazmem jako pełna humoru komedia.

Krótki fragment „Osadzonych”...
Jest to historia dwóch mężczyzn z kryminalną przeszłością osadzonych w jednej celi, szukających szansy na uczciwe życie. Sztuka dotyka problemu alienacji jednostki w zglobalizowanej rzeczywistości oraz zagrożeń z niej wynikających. Efekt komediowy przedstawienia potęguje fakt, że jeden z osadzonych był kiedyś kobietą, która zmieniła płeć. Zabieg ten jest jedynie pretekstem, aby widzowie zrozumieli, że każdy z nas jest w jakimś stopniu osadzonym i zniewolonym w swoich poglądach, kanonach zachowań, które wyznacza nam życie.

Bilety do nabycia w kasie Centrum Kultury 105 w Koszalinie oraz na stronie internetowej www.ck105.koszalin.pl w cenie: 75zł(w przedsprzedaży) /85 zł

kup_bilet.jpg