„Brok w Wodnej Dolinie” - Koncert Sarsy

22.07.2018

sarasa_bio.jpg

Od rana 22 lipca przy ulicy Sybiraków w Wodnej Dolinie odbywać się będzie kolejna edycja zawodów Wakecup Koszalin 2018, a o godz.18:00 w rejonie parkingów samochodowych rozpocznie się koncert „Brok w Wodnej Dolinie”, którego gwiazdą będzie Sarsa.

Na niebiletowany występ artystki zaprasza marka Brok.

Sarsa to wokalistka, ale także kompozytorka, autorka tekstów, gra na instrumentach klawiszowych i ukulele. Jej teledyski mają ponad 70 milionów odtworzeń! Jest laureatką licznych konkursów na twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic. To tylko niektóre z jej zespołównej. Współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną.

Jej charakterystyczny wokal stylistycznie porównywany jest z Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia czy CocoRosie. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Została okrzyknięta największym i najbardziej osobliwym debiutem ostatnich lat.

Sarsa jest cenioną songwriter’ką - sukcesy odnosi nie tylko ze swoimi utworami, ale również z radiowymi hitami, które tworzy dla innych polskich artystów.