Program 5. DFSF FILMONIADA

Program 5. DFSF FILMONIADA

23.03.2020

5.dfsf-plakat-rgb.jpg

 

 

Ustaliliśmy nową datę Filmoniady: 25-26 maja.
Wszystkie dokonane wczesniej rezerwacje obowiązują w nowym terminie.

25 maja – I Dzień Festiwalu (poniedziałek)
9:45 – Otwarcie Festiwalu przez Prezydenta Miasta Koszalina (plac przed ratuszem)
10:00 – Kolorowy dziecięcy korowód
10:15 – Komiks na ekranie: „Gwiazdor filmowy” 10'; „Szybcy i Śnieżni” 89' 6+ (sala kina Kryterium)
10:15-16:15 – Pokazy naukowe Centrum Nauki Kopernik (sala baletowa)
10:30 – Komiks na ekranie: „Kucharz okrętowy” 10'; druga szansa: „Szybcy i Śnieżni” 89' 6+ (sala kina Alternatywa)
10:30, 11:30, 12:30 – Spotkania z Teatrem Kompania Marzeń pn. „Narysowani” (Club105)
10:30-14:00 – Warsztaty plastyczne
11:00, 12:15 – Zobacz głos! – Spotkanie z Jarosławem Boberkiem 7+ (Galeria)
12:15 – Komiks na ekranie: „Przyjaciel zwierząt” 10'; „12 prac Asteriksa” 82' 7+ (sala kina Kryterium)
12:15 – Pokaz specjalny: „Córka” 15' 16+; „Głupie, młode serce” 90' 16+ (sala kina Alternatywa)
16:00-19:00 – Giełda Komiksowa Filmoniady (hol kina Kryterium)
17:00 – Pokaz filmowy „Kacperiada” 4 x 7' (Club105)
18:00 – Spotkanie z Jarosławem Boberkiem + wręczenie nagród w konkursie plastycznym
Teatr komedii Valldal: Spektakl „Hejt School Musical” (sala kina Kryterium)

26 maja - II Dzień Festiwalu (wtorek)
9:00 – Komiks na ekranie: „Łakomy traper” 10'; „Marona Psia opowieść” 92' 7+ (sala kina Kryterium)
9:00 – Komiks na ekranie: „Przygoda na szosie” 10'; druga szansa: „Marona Psia opowieść” 92' 7+ (sala kina Alternatywa)
9:30, 10:30, 11:30 – Spotkania z Teatrem Kompania Marzeń pn. „Narysowani” (Club105)
9:15-15:15 – Pokazy naukowe Centrum Nauki Kopernik (sala baletowa)
10:30-14:00 – Warsztaty plastyczne
11:00 – Komiks na ekranie: „Małpi król” 10'; „Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń” 75' (sala kina Kryterium)
11:00 – Pokaz specjalny – Komiks na ekranie: „Korsarze” 10'; „Niezwykłe lato z Tess” 82' 7+' (sala kina Alternatywa)
12:45 – Komiks na ekranie: „Latający Kozioł” 10'; „Asterix i Kleopatra” 72' 7+ (sala kina Kryterium)
12:00-15:00 – Casting Dzieciaki talenciaki. Uwaga nowa kategoria: „Zagnij Jurora” – współpraca z TV MAX
16:00-19:00 – Giełda Komiksowa Filmoniady (hol kina Kryterium)
17:00 – Pokaz filmowy „Kacperiada” 4x7' (Club105)
18:00 – Teatr Kamienica: Spektakl „Tytus, Romek i A'Tomek” (sala kina Kryterium)
Na zakończenie Festiwalu tort dla wszystkich.

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk