Poszukiwani Wolontariusze

mif_wolontariusze.jpg

Poszukujemy wolontariuszy do współpracy w biurze organizacyjnym festiwalu, punktach informacyjnych oraz przy działaniach promocyjnych podczas 37. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, który odbędzie się w dniach 18-23.06.2018 r.
Jeżeli dysponujesz wolnym czasem i twoją pasją jest dobre kino zasil naszą ekipę organizacyjną festiwalu w terminie od 16 do 23 czerwca 2018 roku.

Poszukujmy osób, które pomogą nam w:

• obsłudze widzów oraz gości festiwalowych biorących udział w wydarzeniach festiwalowych,
  • biurze organizacyjnym festiwalu m.in. przygotowywać pakiety festiwalowe,
  • koordynowaniu i przeprowadzaniu głosowania publiczności na najlepszy film,
  • zapowiadaniu wybranych projekcji filmowych.

W zamian oferujemy zdobycie doświadczenia do swojego CV, możliwość wystawienia  zaświadczenia o odbytym wolontariacie, a także dobrą zabawę, bezpłatny wstęp na projekcje filmowe, w przerwach pomiędzy wykonywanymi zadaniami (wolontariusze pracują na różne zmiany, zatem będzie sporo okazji do obejrzenia filmów).

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 maja 2018 r.
Złoszenia prosimy przesłać na adres: izabela.madajczyk@ck105.koszalin.pl lub telefonicznie 606 707 525

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, która ukończyła 16 lat możesz zostać wolontariuszem. Musisz przedłożyć pisemną zgodę od rodziców lub prawnych opiekunów, nie później niż w dniu naszego pierwszego spotkania tj. 4 czerwca br. o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!