Podsumowanie „START-UP KULTURA” NA ROK 2021

start-up2021_plansza.jpg

20-21 LISTOPADA 2021r.
WARSZTATY SITODRUKU. PROJEKTUJEMY I DRUKUJEMY

W ramach Roku Koszalińskiej Kultury w kawiarni Powidoki odbył się pierwszy „START-UP KULTURA” 2021.
Celem działania było zapoznanie koszalinian z techniką druku płaskiego, zaprojektowanie wzoru oraz wydrukowanie go na koszulkach i torbach bawełnianych.
Warsztaty prowadził Maciej Mazurkiewicz.

4 GRUDNIA 2021r.
JA KONTRA MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE – CZYLI JAK ŚWIADOMIE UŻYWAĆ NARZĘDZI MARKETINGOWYCH DO PROMOWANIA SIEBIE I SWOJEJ TWÓRCZOŚCI

Prowadzącą była Karina Kącka aka Kari - współzałożycielka agencji marketingowej mindappleTM, organizatorka pierwszego w Polsce obozu marketingowego dla młodzieży - Marketing Camp. Zajmuje się także projektowaniem i przeprowadzaniem kampanii reklamowych w bloku Social Media ADS (Facebook i Instagram). Poza biurem możecie ją spotkać na sali tanecznej, gdzie ciśnie Hip-Hop freestyle lub zajmuje się kreowaniem Showcase’u dla ekip tanecznych.

4 GRUDNIA 2021r.
SPLOT – SPOTKANIE

W sobotę w kawiarni Powidoki odbyły się warsztaty artystyczne „Splot - spotkanie”, prowadzone przez Weronikę Teplicką.
Podczas wspólnych rozmów powstały wielobarwne obrazy, które będziecie mogli zobaczyć i zakupić podczas wernisażu, 11 grudnia o godz. 18.00.

10-19 GRUDNIA 2021r.
BŁYSK – WYSTAWA ZBIOROWA MŁODYCH ARTYSTÓW