"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla

"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla

05.04.2018

Pikantni-bileterie.jpg

Spektakl “Pikantni”
sala widowiskowa CK 105
5 kwietnia 2018
godz: 17:30 i 20:00
 
bilety w cenie: 75 zł /95 zł dostępne w kasie kina, recepcji CK 105 oraz przez stronę http://ck105.koszalin.pl/kupbilet/
"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?
Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.
ObsadaDoris – Barbara Kurdej-SzatanBea – Anna MuchaChristoph – Mikołaj Roznerski/Mikołaj KrawczykAlex – Michał Ziembicki

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk