Koncert CHEAP Tobacco w ramach cyklu "105% Mocy"

Koncert CHEAP Tobacco w ramach cyklu "105% Mocy"

02.03.2019

_DSC7493.jpg

2.03.2019 r.

Club 105
godz. 21:00
Bilety: 20 zł dostępne w kasach CK 105 i poprzez stronę www.ck105.koszalin.pl

kup_bilet.jpg
Są porównywani do The Black Keys ale ich muzyki nie da się łatwo zaszufladkować, zwłaszcza, że każdy koncert to zupełnie inaczej opowiedziana historia.

Wokalistka została dwukrotnie uznana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce a koncert premierowy nowej płyty odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce! W dodatku nowa płyta dostałą nominację do Fryderyków 2019. Kto lubi i ceni dobre teksty, żywiołowość, energię mocnych brzmień jak i nostalgię spokojniejszych ballad - zakocha się w muzyce tego zespołu! Alternatywa? Jak najbardziej!

Inni o CHEAP TOBACCO:
"CHEAP TOBACCO to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i świadomie.Grają materiał w pełni autorski. Od kilku lat ich muzyka regularnie gości w autorskich audycjach Trójki. Słuchacze moich audycji często pytają o ich nowe nagrania".Jan Chojnacki (Trójka - Polskie Radio)

" Proszę ich zobaczyć bo płyta jest na prawdę świetna i świetnie się jej słucha a na koncertach to wygląda jeszcze lepiej " Piotr Baron (Radiowa Trójka)

"Trzeba przyznać, że wyszła z tego całkiem interesująca muzyczna mikstura – coś, co można określić jako polską odpowiedź na twórczość Blues Pills czy The Black Keys. "Wyspa.FM

O nowej Płycie - Szum
„Szum” to emocjonalny rollercoaster, zabierający słuchacza w podróż wśród niebanalnych brzmień, melodii i rytmów. Dwanaście kompozycji nagranych na setkę w Monochrom Studio jest dowodem na to, że CHEAP TOBACCO to grupa bezkompromisowa, dla której rockowa energia i siła grania na żywo są wartościami nadrzędnymi. Wszystko to w połączeniu z elektryzującym i zarazem lirycznym głosem Natalii Kwiatkowskiej nie pozwala nam przejść obok albumu obojętnie

 

 

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk