Kino na leżakach

Kino na leżakach

07.07.2018

slider.jpg

polandja.jpg7 lipca, godz. 22:00
Wodna Dolina (ul. Sybiraków)
Wstęp wolny

„PolandJa”
Reżyseria: Cyprian T. Olencki
Scenariusz: Cyprian T. Olencki, Dawid Kornaga
Gatunek: Komedia obycz.
Produkcja: Polska

Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. "PolandJa" to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco.

 

 

 

 

 

 


film_11612_original_1.jpg21 lipca, godz. 22:00
Wodna Dolina (ul. Sybiraków)
Wstęp wolny

„Dusigrosz”
Reżyseria: Fred Cavayé
Scenariusz: Fred CavayéNicolas Cuche
Gatunek: Komedia
Produkcja: Francja

Pod prysznic wchodzi ze stoperem. Myje się wyłącznie w zimnej wodzie. Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada. W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Utalentowany skrzypek François Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy. Nie ma przyjaciół, bo postawienie drinka kosz­towałoby go zawał serca. Nie związał się z kobietą, bo nawet zakup uschłych kwiatów to w jego oczach finansowe szaleństwo. Pewnego dnia świat François staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura, przekonana, że jest jego córką. Biedny dusigrosz nagle po­czuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez… lokatę bankową.

 

 

 

 


czym_chata_bogata.jpg15 sierpnia, godz. 21:15
Park Wodny Koszalin (ul. Rolna 14)
Wstęp wolny

„Czym chata bogata”
Reżyseria: Philippe de Chauveron
Scenariusz: Guy Laurent, Marc de Chauveron
Gatunek: Komedia
Produkcja: Belgia/Francja

Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu, promując swoją nową książkę "Czym chata bogata", nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje, czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do... wielkiego cygańskiego wesela

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk