Karta podarunkowa CK105 - doskonały pomysł na prezent!

karta_podarunkowa_ck-rgb.jpg

Centrum Kultury  105 w Koszalinie proponuje zakup kart podarunkowych, które można podarować najbliższym.

To praktyczny i pomysłowy podarunek dla każdego kogo interesuje ciekawe i rozwijające spędzanie wolnego czasu i chciałby wziąć udział w dowolnie wybranym wydarzeniu kulturalnym tj.: koncert, kino, spektakl organizowanym przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie w terminie, który najbardziej mu odpowiada.

Kupujący doładowuje kartę podarunkową 105 wybraną przez siebie kwotą (minimum 50 zł), a obdarowany wybiera, w jakim wydarzeniu będzie uczestniczył. Ważność karty  to maksymalnie rok od daty zakupu. Można ją wykorzystać na kilka propozycji, których suma nie przekroczy wartości karty. Nie istnieje możliwość zwrotu niewykorzystanych środków lub wymiany karty na gotówkę.

Pobierz regulamin realizacji karty podarunkowej CK105.