Kamerynki 2017

08.07.2017

Teatrzyk_w_Miejskiej_Dungli.jpg.jpg

RYNEK STAROMIEJSKI/CITY BOX KOSZALIN.
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

SIERPIEŃ

5.08.2017 r., godz. 18:00-20:00
BALKAN SEVDAH
Muzyka na Bałkanach jest odbiciem temperamentu tamtejszych mieszkańców. Pulsuje energią i pasją, a jest jednocześnie pełna melancholii. Dzikie rytmy przechodzą niepostrzeżenie w powolne romantyczne zwierzenia. Miłość i wojna, wściekłość i zachwyt tworzą wspólny korowód, a BALKAN SEVDAH pokazuje to na scenie.

12.08.2017 r., godz. 18:00-20:00
SAM & BART
Sam & Bart są przyjaciółmi z czasów gdy obydwaj byli jeszcze nastolatkami. Ich spotkania zawsze miały ten sam scenariusz. Długie rozmowy o muzyce, dziewczynach i speedwayu, kończyły się w momencie wyjęcia gitar. Na początku śpiewali na głosy piosenki ulubionych wykonawców. Z czasem, zupełnie spontanicznie, zaczęły powstawać autorskie kompozycje, które grali znajomym. Teraz nadszedł czas, by pokazać je światu.

20.08.2017 r., godz. 18:00-20:00
SOLID WOOD
Duet wykonujący akustyczne wersje utworów z gatunku rock/blues/pop/jazz. Za nimi już kilkaset występów w lokalach na terenie województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Występowali również w Niemczech. Duet tworzą muzycy o bogatym dorobku artystycznym.

26.08.2017 r., godz. 17:00-19:00
W MIEJSKIEJ DŻUNGLI
Przedstawienie z animacjami dla młodych widzów.Spektakl edukacyjno-profilaktyczny dla najmłodszych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. Na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy – Gienia, zobaczymy do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę.

Teatrzyk_w_Miejskiej_Dungli.jpg.jpg

Freida_Bend.jpg.jpg