Kamerynki 2017

08.07.2017

Teatrzyk_w_Miejskiej_Dungli.jpg.jpg

RYNEK STAROMIEJSKI/CITY BOX.
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

LIPIEC
8.07.2017 r., godz. 18:00-20:00
DROGA NA OSTROŁĘKĘ. Zespół muzyczny grający szeroko pojętą muzykę country. Grupa na koncie ma m.in.. takie nagrody jak: II Nagroda w konkursie na Nową Piosenkę Country Piknik Country Mrągowo 2011 - "Moje serce to nie hotel"I Nagroda w Konkursie na Nową Piosenkę Country Piknik Country Mrągowo 2014 - "Oszaleć można".Uwaga! Klub Motocyklowy Adventure Koszliński Oddział PTTK przygotowuje imprezę towarzyszącą występowi zespołu, pod roboczym hasłem „Dzień Amerykański”.

14.07.2017 r., godz. 18:00-20:00 (wyjątkowo w piątek)
FREIDA BEND. Pięciu muzyków zespołu Freida - Bend prezentuje podczas koncertu kompozycje własne jak również utwory znanych światowych wykonawców z końca lat 60-tych ,70-tych i 80-tych . Nie kończy się na tym jednak inicjatywa i rozwój koszalińskiego zespołu. Dla urozmaicenia i jednocześnie do nadania swoim propozycjom jeszcze bardziej „elektrycznego” przez co wyjątkowego charakteru , muzycy zapraszają do współpracy różnych artystów, których twórczość, mająca pozornie zupełnie inne brzmienie jednocześnie konweniuje z klimatem muzyki proponowanej przez Freida Bend.

22.07.2017 r., godz. 18:00-20:00
KWARTET JORGI. Zespół istnieje i występuje od 1982 r.  Zagrał setki koncertów w Polsce, brał udział w festiwalach w Niemczech, Francji, Anglii, Czechach, Słowacji, Szwecji, Kanadzie, USA i w Wenezueli... Współpracował z teatrami w Gnieźnie, Legnicy, Wałbrzychu, Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Zakopanem. Muzykę Kwartetu Jorgi wykorzystywano w filmach polskich i zagranicznych oraz w różnych nagraniach radiowych. Z Kwartetem wiążą się takie pojęcia jak "zielona muzyka" czy "muzyka zielonej fali", ukute dla określenia jego, niespotykanej wcześniej, akustycznej muzyki. Jako jedna z pierwszych grup folkowych w Polsce nie reprezentowali żadnego określonego nurtu - oni dopiero go tworzyli.

29.07.2017 r., godz. 17:00 – 19:00
MORSKIE OPOWIEŚCI. Przedstawienie z animacjami dla młodych widzów.To opowieść, która pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem.

SIERPIEŃ
5.08.2017 r., godz. 18:00-20:00
BALKAN SEVDAH
Muzyka na Bałkanach jest odbiciem temperamentu tamtejszych mieszkańców. Pulsuje energią i pasją, a jest jednocześnie pełna melancholii. Dzikie rytmy przechodzą niepostrzeżenie w powolne romantyczne zwierzenia. Miłość i wojna, wściekłość i zachwyt tworzą wspólny korowód, a BALKAN SEVDAH pokazuje to na scenie.

12.08.2017 r., godz. 18:00-20:00
SAM & BARTSam & Bart są przyjaciółmi z czasów gdy obydwaj byli jeszcze nastolatkami. Ich spotkania zawsze miały ten sam scenariusz. Długie rozmowy o muzyce, dziewczynach i speedwayu, kończyły się w momencie wyjęcia gitar. Na początku śpiewali na głosy piosenki ulubionych wykonawców. Z czasem, zupełnie spontanicznie, zaczęły powstawać autorskie kompozycje, które grali znajomym. Teraz nadszedł czas, by pokazać je światu.

20.08.2017 r., godz. 18:00-20:00
SOLID WOOD. Duet wykonujący akustyczne wersje utworów z gatunku rock/blues/pop/jazz. Za nimi już kilkaset występów w lokalach na terenie województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Występowali również w Niemczech. Duet tworzą muzycy o bogatym dorobku artystycznym.

26.08.2017 r., godz. 17:00-19:00
W MIEJSKIEJ DŻUNGLI. Przedstawienie z animacjami dla młodych widzów.Spektakl edukacyjno-profilaktyczny dla najmłodszych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. Na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy – Gienia, zobaczymy do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę.

Teatrzyk_w_Miejskiej_Dungli.jpg.jpg

Freida_Bend.jpg.jpg