Jubileuszowa wystawa z okazji 45-lecia Zespołu Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie

03.02.2021

art-1478831_1920.jpg

Od 15 lutego w Bałtyckiej Galerii Sztuki jubileuszowa wystawa z okazji 45-lecia Zespołu Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie.

W roku szkolnym 2020/2021 koszaliński Plastyk obchodzi rocznicę 45-lecia powstania. Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę o charakterze interdyscyplinarnym. Autorami prezentowanych prac są nasi uczniowie a ich realizacja miała miejsce na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Prezentowane prace powstawały w pracowniach:
- ceramiki artystycznej pod opieką p. Doroty Śnieg i p. Tomasza Szymichowskiego
- fotografii artystycznej pod opieką p. Katarzyna Gwardiak-Kocur
- projektowania graficznego pod opieką p. Ingi Marciszuk-Mazur i p. Piotra Wasilewskiego
- snycerstwa pod opieką p. Marcina Kuropatwy
- tkaniny artystycznej pod opieką p. Marii Karpińskiej i p. Anny Tkacz
- rysunku i malarstwa pod opieką: p. Agnieszki Sieńkowskiej, p. Ewy Miśkiewicz-Żebrowskiej, p. Tadeusza Walczaka, p. Pawła Rogalskiego, p. Sergiusza Powałki.